Blisko 5 tysięcy biletów sprzedanych w dobę na XTB KSW Colosseum 2

In Aktualności, Finanse On

Organizacja KSW poinformowała, że niecałą dobę na galę XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się na PGE Narodowym, sprzedano już prawie 5 tysięcy biletów.

24 lutego organizacja KSW ogłosiła, że po raz drugi w historii przygotuje swoją galę na PGE Narodowym i ponownie będzie chciała pobić rekord liczby widzów oglądających na żywo to wydarzenie. Już 3 czerwca 2023 roku odbędzie się XTB KSW Colosseum 2.

Podczas gali KSW 79 w Libercu ogłoszono, że sprzedano już prawie 5 tysięcy biletów na to wydarzenie. Komentując tę informację i brak ogłoszonych nazwisk zawodników na galę na PGE Narodowym Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW powiedział:

– Celowo chciałem, żeby tak zostało to ogłoszone. Czyli najpierw sprawdzamy wyporność marki. Sprawdzamy też drugiego bohatera jakim właśnie jest PGE Narodowy. Widać, że zdaliśmy test na piątkę, bo pięć tysięcy biletów sprzedanych, ale mamy jeszcze trochę tych biletów do sprzedania. Chcemy pobić rekord z 2017 roku, więc idziemy na 60 tysięcy biletów plus.

27 maja 2017 roku na PGE Narodowym kibice mieli okazję obejrzeć największe wydarzenie w historii europejskiego MMA oraz drugi największy event w światowej historii mieszanych sztuk walki. Podczas KSW 39: Colosseum na stadionie zasiadło blisko 58 tysięcy widzów! Galę można było oglądać w telewizjach 42 krajów, na 4 kontynentach. Na wydarzenie akredytował się prawie 200 dziennikarzy z polski i zagranicy, a przedstawiciel aż 81 narodowości oglądali transmisję live w serwisie KSWTV.com. Fani mieli okazję zobaczyć 11 emocjonujących pojedynków, w tym pięć bojów mistrzowskich. Do okrągłej klatki weszły największej gwiazdy KSW: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, Marcin Różalski, Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski czy Damian Janikowski i większość walk zakończyła się przed czasem.

3 czerwca fani ponownie będą mieli okazję uczestniczyć w niesamowitym evencie, którego karta walk zostanie po brzegi wypełniona największymi nazwiskami organizacji KSW. Fani znowu będą mogli zobaczyć nie tylko starcia na najwyższym sportowym poziomie, ale również fantastyczne widowisko uświetnione wspaniałą muzyką i efektami wizualnymi. Już dziś rusza sprzedaż biletów na to wydarzenia, a w przyszłym

You may also read!

GliwiceKSWgalakibice

Piąta gala KSW w Gliwicach

Podczas nadchodzącej gali XTB KSW 89 organizacja KSW po raz piąty pojawi się w Gliwicach. W walce wieczoru dojdzie

Read More...
almma

ALMMA 237 Bochnia

Na początku grudnia Amatorska Liga MMA zawita ze swoim kolejnym wydarzeniem do Bochni. 2 grudnia 2023 r. zapraszamy na kolejną

Read More...

Mateusz Rębecki: „Bonus w UFC jest gamechangerem”

Mateusz Rębecki. Fot. instagram.com/rebeasti Mateusz Rębecki wygrał niedawno trzecią walkę w oktagonie UFC. Polak pokonał rywal

Read More...

Mobile Sliding Menu