ALMMA 226 Stronie Śląskie – Mistrzostwa Dolnego Śląska MMA i BJJ

In Wydarzenia On

almma

Na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie. Tym razem po raz pierwszy pojawi się w Stroniu Śląskim.

11 marca 2023 r. zapraszamy na ALMMA 226 Stronie Śląskie – Mistrzostwa Dolnego Śląska MMA i BJJ. W ramach zawodów, które odbędą się na hali sportowej kompleksu Stroński Park Aktywności (ul. Kościuszki 20a, 57-550 Stronie Śląskie), rozegrane zostaną turnieje MMA: Kadet Chłopców, Junior Mężczyzn, Junior Pierwszy Krok Mężczyzn, Ograniczona Formuła Senior Kobiet, Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn, Pierwszy Krok Mężczyzn oraz turnieje BJJ No Gi w kategoriach Białe i Niebieskie Pasy.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

W dniu zawodów odbędzie się kurs sędziowski na sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres slawomir.cypel@o2.pl do dnia 9.03.2023 r. do godz. 18:00.

You may also read!

almma

ALMMA 241 Lądek Zdrój

Amatorska Liga MMA wraca z kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się na Dolnym Śląsku. 20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Lądka

Read More...

UFC 300: Pereira vs Hill – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 300: Pereira

Read More...

Salahdine Parnasse: „Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi”

Salahdine Parnasse. Fot. KSW Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, już 6 kwietnia stanie

Read More...

Mobile Sliding Menu