ALMMA 226 Stronie Śląskie – Mistrzostwa Dolnego Śląska MMA i BJJ

In Wydarzenia On

almma

Na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie. Tym razem po raz pierwszy pojawi się w Stroniu Śląskim.

11 marca 2023 r. zapraszamy na ALMMA 226 Stronie Śląskie – Mistrzostwa Dolnego Śląska MMA i BJJ. W ramach zawodów, które odbędą się na hali sportowej kompleksu Stroński Park Aktywności (ul. Kościuszki 20a, 57-550 Stronie Śląskie), rozegrane zostaną turnieje MMA: Kadet Chłopców, Junior Mężczyzn, Junior Pierwszy Krok Mężczyzn, Ograniczona Formuła Senior Kobiet, Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn, Pierwszy Krok Mężczyzn oraz turnieje BJJ No Gi w kategoriach Białe i Niebieskie Pasy.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

W dniu zawodów odbędzie się kurs sędziowski na sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres slawomir.cypel@o2.pl do dnia 9.03.2023 r. do godz. 18:00.

You may also read!

UFC migu

UFC 286 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów gali UFC 286: Edwards vs Usman 3. Wydarzenie odbyło się w Londynie

Read More...

„Słynął z bardzo szybkich rąk” – Marian Ziółkowski o rywalu dla Mameda

Marian Ziółkowski, mistrz KSW wagi lekkiej, przedstawił czterech rywali, którzy mogliby potencjalnie zmierzyć się z Mamedem Khalidovem w walce

Read More...
Artur Szpilka

Artur Szpilka: „Wyzwanie i szansa, ale też każdy z nas walczy dla siana”

Artur Szpilka. Fot. KSW Artur Szpilka nie kryje, że jednym z elementów, które sprawiły, że zmierzy

Read More...

Mobile Sliding Menu