Dyrektor sportowy KSW: „Jeśli zrewidujemy pewne rzeczy, będziemy wracać do Czech”

In Biznes, Plany On
ksw
Fot. KSW

Gala KSW 79 będzie pierwszym wydarzeniem polskiej marki w Czechach i jeśli wszystko pójdzie dobrze, organizacja będzie wracać ze swoimi eventami za południową granicę Polski.

Wchodząc do Czech organizacja KSW musi mierzyć się z lokalną organizacją Oktagon MMA, która działa mocno na czeskim rynku. Dodatkowo z karty walk KSW 79 wypadli dwaj znani czescy zawodnicy. Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, w rozmowie dla serwisu MMA Rocks komentując tę sytuację powiedział:

– Są mocni tutaj na rynku. Faktycznie pewnie mogliśmy się tutaj zaprezentować lepiej, ale na koniec to i tak walki muszą zdecydować o tym, jak zapamiętana będzie ta gala.

Wojsław Rysiewski odniósł się również do kwestii sprzedaży biletów na galę w Libercu i przyznał, że tradycyjnie na tydzień przed wydarzeniem sprzedaż przyspieszyła.

– Tak. W tym tygodniu jest naprawdę dość dobre tempo. Myślę, że ogólnie biznesowo nie ma co gadać, pewnie bardziej marketingowo nie jesteśmy do końca zadowoleni z tego eventu. Może nie weszliśmy z buta na czeski rynek, raczej tak nieśmiało z kwiatami zapukaliśmy do drzwi, ale ja się tu czuję dobrze. Jest pewna życzliwość i myślę, że jeśli zrewidujemy pewne rzeczy, które zrobiliśmy nie do końca dobrze przed tą galą, to będziemy tu wracać.

Gala KSW 79 odbędzie się 25 lutego w Libercu. Walką wieczoru gali KSW 79, a jednocześnie wielkim rewanżem za starcie sprzed lat, będzie pojedynek na szczycie królewskiej kategorii wagowej, w którym Phil De Fries, mistrz wagi ciężkiej, stanie do kolejnej obrony pasa i zmierzy się ze swoim dawnym pogromcą, Toddem Duffeem.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu