XTB rozpoczyna współpracę z Kanałem Sportowym

In Biznes, Współpraca On
- Updated

Kanał Sportowy

Marka XTB, która jest między innymi sponsorem tytularnym części gal organizacji KSW, rozpoczęła współpracę z Kanałem Sportowym. 

Piłka nożna, boks czy mieszane sztuki walki – każdej z tych dyscyplin sportowych towarzyszą wielkie emocje. Punktów stycznych pomiędzy światem sportu, a inwestycjami jest wiele. Część z nich w nadchodzących miesiącach poznać będzie można na antenie Kanału Sportowego, który rozpoczął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną o zasięgu światowym.

Krzysztof Stanowski, Michał Pol, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski – to nazwiska doskonale znane wszystkim polskim fanom sportu. Założyciele Kanału Sportowego – projektu z pogranicza telewizji internetowej oraz publicystyki sportowej – od początku działalności na YouTube przyciągają uwagę setek tysięcy widzów. Kanał początkowo skupiony na polskim futbolu, za sprawą powstałego w czasie pandemii koronawirusa formatu Hejt Park zdobył szeroki rozgłos, a na jego antenie zaczęły pojawiać się również postaci ze świata polityki, czy showbiznesu. Od stycznia Kanał Sportowy podjął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną.

– Firma XTB to solidny partner, wspierający nie tylko KSW, ale też współpracujący z wielkimi mistrzami ze świata sportu. Wierzymy, że razem możemy zaoferować kibicom wiele dobrego, tworząc jeszcze bardziej angażujące treści. W Kanale Sportowym miłośnicy MMA, boksu i pozostałych sztuk walki znajdą dla siebie kilka eksperckich pozycji. Programy typu Oktagon, w Ringu czy te związane z galami KSW cieszą się dużą popularnością, czego dowodem jest m.in. pozyskanie stałego partnera – firmy XTB.  Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się nawiązać współpracę i już nie możemy się doczekać, by pokazać jej efekty kibicom  – powiedziała Agnieszka Prachniak, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Kanale Sportowym.

Współpracujący z mistrzami mieszanych sztuk walki Conorem McGregorem, Joanną Jędrzejczyk oraz Jirim Prochazką, XTB objęło partnerstwem takie formaty Kanału Sportowego jak Oktagon Live czy W Ringu. Logo XTB pojawi się również w trakcie programów publicystycznych takich jak prowadzone przez m.in. Krzysztofa Stanowskiego Dziennikarskie Zero czy Hejt Park. Ten ostatni jest szczególnie popularny ze względu na swoją formułę zakładającą kontakt na żywo widzów z prowadzącym oraz jego gościem. Także za sprawą obecności w formacie gwiazd niezwiązanych ze światem sportu, Hejt Park stał się jednym z najpopularniejszych programów publicystycznych w Polsce.

– Naszym celem jest budowa silnej polski marki zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy z Kanałem Sportowym, ponieważ jest to format uwielbiany przez setki tysięcy widzów. Głęboko wierzymy, że tego typu działania pozwolą nam ugruntować naszą pozycję na rynku. Jesteśmy polską firmą i bardzo cieszą nas umowy podpisane z innymi polskimi podmiotami. Jesteśmy sponsorem tytularnym KSW, współpracujemy z projektem Speed Games, jesteśmy partnerem Klubu Przedsiębiorczości, a od teraz również jednego z największych kanałów sportowych na YouTube – powiedział Szymon Szymański, Chief Growth Office w XTB.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

UFC migu

UFC 286 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów gali UFC 286: Edwards vs Usman 3. Wydarzenie odbyło się w Londynie

Read More...

„Słynął z bardzo szybkich rąk” – Marian Ziółkowski o rywalu dla Mameda

Marian Ziółkowski, mistrz KSW wagi lekkiej, przedstawił czterech rywali, którzy mogliby potencjalnie zmierzyć się z Mamedem Khalidovem w walce

Read More...
Artur Szpilka

Artur Szpilka: „Wyzwanie i szansa, ale też każdy z nas walczy dla siana”

Artur Szpilka. Fot. KSW Artur Szpilka nie kryje, że jednym z elementów, które sprawiły, że zmierzy

Read More...

Mobile Sliding Menu