„Liczby są bezwzględne” – Szef KSW zadowolony z nowego modelu biznesowego

In Biznes, Finanse On
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski

Nowy model biznesowy w jakim KSW prowadziło swoją działalność w roku 2022 okazał się dla organizacji dobrym rozwiązaniem.

Rok 2022 był dla organizacja KSW przełomowy. Marka przygotowała 12 gal i przeszła w całości pod skrzydła serwisu streamingowego Viaplay. Po ostatniej gali XTB KSW 77 Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, powiedział w rozmowie z Arturem Mazurem, że miniony rok był jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym w działalności firmy. Teraz natomiast, w rozmowie z Patrykiem Prokulskim dla TVP Sport Martin Lewandowski odniósł się do tego, czy firma nie żałuje, że musiała zrezygnować ze sprzedaży gal w systemie pay-per-view.

– Patrząc na księgi, zapewne na PPV zrobilibyśmy jakieś rekordowe zestawienie, ale ja już przestałem się zachwycać poszczególnymi miesiącami, tylko prowadzimy biznes cały rok i dla mnie rozliczenie w skuteczności i naszej opłacalności jest w kontekście całorocznego zestawienia. (…) Ten model bardzo się nam podoba. Jest stabilny, przyszłościowy i można wokół niego budować sportową ligę i poważny, stabilny biznes. (…) Liczby są bezwzględne i bardzo pozytywne dla nas, bo z 12 gal 10 zostało wyprzedanych, jeśli chodzi o hale. Zrobiliśmy też rekordowe oglądalności.

Martin Lewandowski dodał również, że na ten rok są planowane cztery gale zagraniczne. Już w styczniu KSW przygotuje pierwszą galę w 20223 roku, a w lutym zawita do Czech. Czeska gala KSW, czyli KSW 79, odbędzie się w Libercu, a fani będą mogli obejrzeć prawdziwy najazd zawodników królewskiej kategorii wagowej. Phil De Fries, mistrz wagi ciężkiej, stanie do kolejnej obrony pasa. W okrągłej klatce pojawi się również jeden z najlepszych polskich kickboxerów, Arkadiusz Wrzosek i numer cztery wśród zawodników wagi ciężkiej KSW, Michal Martínek. Pierwsza gala KSW w Czechach odbędzie 25 lutego.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

One commentOn „Liczby są bezwzględne” – Szef KSW zadowolony z nowego modelu biznesowego

Comments are closed.

Mobile Sliding Menu