Szef UFC na liście Variety500

In Biznes, Wyróżnienia On
- Updated

Dana White, szef organizacji UFC i Ari Emanuel, dyrektor generalny Endeavor, firmy, która jest właścicielem marki UFC znaleźli się na na liście wpływowych liderów biznesu Variety500.

W szóstej edycji Variety500, indeksu 500 najbardziej wpływowych liderów biznesu kształtujących światowy przemysł medialny, pojawił się akcent związany ze światem MMA. Wśród wybranych liderów na liście znalazł się Dana White, szef organizacji UFC.

White został doceniony za zorganizowanie 25 całkowicie wyprzedanych wydarzeń UFC w 2022 roku, w tym za przygotowanie pierwszej gali w Paryżu. Dostrzeżono również ogłoszenie planu otwarcia UFC Performance Institutes w Meksyku i Afryce.

Organizacja UFC jest spółką całkowicie zależną od Endeavor Group Holdings, której to firmie przewodzi Ari Emanuel. On również znalazł się na liście Variety500.

Na liście Variety500 znalazły się tak znane postaci jak: Robert Iger, szef The Walt Disney Company, Beyoncé czy James Cameron.

You may also read!

almma

XII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych Sochaczew

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia. Tym razem zawodnicy będą rywalizować w Sochaczewie. 18 lutego 2023 r. zapraszamy do Sochaczewa na XII Puchar

Read More...
Torwar 26KSW

KSW 80 w Lubinie

Po raz pierwszy w historii KSW do walki o pas mistrzowski stanie dwóch niepokonanych zawodników. W piątek, 17 marca organizacja KSW

Read More...

„Za pieniądze. Ku rozrywce” – Andrzej Janisz o branży związanej z walczeniem

Czy rozrywka związana z branżą sportów walki może pójść w kierunku, który dziś jest nieakceptowalny dla społeczeństw?  Rozwój branży sportów

Read More...

4 commentsOn Szef UFC na liście Variety500

Comments are closed.

Mobile Sliding Menu