Szef UFC na liście Variety500

In Biznes, Wyróżnienia On
- Updated

Dana White, szef organizacji UFC i Ari Emanuel, dyrektor generalny Endeavor, firmy, która jest właścicielem marki UFC znaleźli się na na liście wpływowych liderów biznesu Variety500.

W szóstej edycji Variety500, indeksu 500 najbardziej wpływowych liderów biznesu kształtujących światowy przemysł medialny, pojawił się akcent związany ze światem MMA. Wśród wybranych liderów na liście znalazł się Dana White, szef organizacji UFC.

White został doceniony za zorganizowanie 25 całkowicie wyprzedanych wydarzeń UFC w 2022 roku, w tym za przygotowanie pierwszej gali w Paryżu. Dostrzeżono również ogłoszenie planu otwarcia UFC Performance Institutes w Meksyku i Afryce.

Organizacja UFC jest spółką całkowicie zależną od Endeavor Group Holdings, której to firmie przewodzi Ari Emanuel. On również znalazł się na liście Variety500.

Na liście Variety500 znalazły się tak znane postaci jak: Robert Iger, szef The Walt Disney Company, Beyoncé czy James Cameron.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

One commentOn Szef UFC na liście Variety500

Comments are closed.

Mobile Sliding Menu