Szef UFC na liście Variety500

In Biznes, Wyróżnienia On
- Updated

Dana White, szef organizacji UFC i Ari Emanuel, dyrektor generalny Endeavor, firmy, która jest właścicielem marki UFC znaleźli się na na liście wpływowych liderów biznesu Variety500.

W szóstej edycji Variety500, indeksu 500 najbardziej wpływowych liderów biznesu kształtujących światowy przemysł medialny, pojawił się akcent związany ze światem MMA. Wśród wybranych liderów na liście znalazł się Dana White, szef organizacji UFC.

White został doceniony za zorganizowanie 25 całkowicie wyprzedanych wydarzeń UFC w 2022 roku, w tym za przygotowanie pierwszej gali w Paryżu. Dostrzeżono również ogłoszenie planu otwarcia UFC Performance Institutes w Meksyku i Afryce.

Organizacja UFC jest spółką całkowicie zależną od Endeavor Group Holdings, której to firmie przewodzi Ari Emanuel. On również znalazł się na liście Variety500.

Na liście Variety500 znalazły się tak znane postaci jak: Robert Iger, szef The Walt Disney Company, Beyoncé czy James Cameron.

You may also read!

głowacki krzysztof

Miliony wyświetleń nokautu w wykonaniu Głowackiego

Krzysztof Głowacki. Fot. KSW Krzysztof Głowacki udanie zadebiutował w świecie MMA, a jego nokaut na Patryku

Read More...

„Żeby robić więcej niż te dwanaście gal…” – dyrektor sportowy KSW o planach

Fot. KSW Organizacja KSW przygotowuje dwanaście gal rocznie i na razie nie planuje zwiększać tej liczby.

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Stowarzyszenie MMA Polska zostało oficjalnie przyjęte do grona członków zwyczajnych Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 6 czerwca w trakcie obrad zarządu Polskiego

Read More...

5 commentsOn Szef UFC na liście Variety500

Comments are closed.

Mobile Sliding Menu