Rok 2022 w organizacji KSW

In Badania, Biznes On

17 grudnia KSW zamknęło rok największym wydarzeniem do jakiego doszło w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, galą XTB KSW 77, która odbyła się w Gliwicach.

Rok 2022 był dla marki KSW przełomowy. Po raz pierwszy w historii organizacji odbyło się 12 gal, podczas których fani obejrzeli aż 107 pojedynków. 67 z nich zakończyło się przed czasem. W 46 walkach zawodnicy zafundowali swoim rywalom nokauty, a w 21 poddania. 38 bojów rozegrało się na pełnym dystansie, a dwa zakończyły jako nierozstrzygnięte.

Podczas wszystkich gal KSW w roku 2022 doszło do 10 pojedynków mistrzowskich. Tylko w dwóch z nich pas zmienił właściciela, a w jednym został wyłoniony czempion tymczasowy. Podczas gali KSW 66 Tomasz Narkun zmierzył się z Ibragimem Chuzhigaevem i musiał uznać jego wyższość w klatce. Tym samym Ibragim odebrał mistrzowski tytuł wagi półciężkiej Narkunowi, który dzierżył go nieprzerwanie od roku 2015. Na gali XTB KSW 77 Sebastian Przybysz, mistrz wagi koguciej, utracił pas w starciu z Jakubem Wikłaczem. Natomiast podczas KSW 76 Salahdine Parnasse, mistrz wagi piórkowej, zdobył tymczasowy tytuł kategorii lekkiej w boju z Sebastianem Rajewskim.

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy KSW nie zwalniało tempa w zakresie pozyskiwania nowych zawodników. W okrągłej klatce zadebiutowało aż 70 fighterów z różnych stron świata. Na początku stycznia na stronie KSW ruszył również długo oczekiwany ranking najlepszych zawodników.

Organizacja zawitała ze swoimi wydarzeniami do 10 miast. Trzy razy pojawiła się w Warszawie, a po jednym razie w Łodzi, Szczecinie i Gliwicach. W Radomiu, Toruniu, Kielcach, Ostrowie Wielkopolskim, Nowym Sączu i Grodzisk Mazowiecki KSW zorganizowało swoje wydarzenia po raz pierwszy w historii organizacji.

Kolejny rok ponownie przyniesie 12 gal KSW. Już 21 stycznia w Szczecinie odbędzie się XTB KSW 78. Natomiast w lutym organizacja KSW po raz pierwszy zawita ze swoim wydarzeniem do Czech.

źródło: kswmma.com

You may also read!

Arek Wrzosek: „W klatce nie ma przyjaźni, jest tylko przemoc i krew”

Arkadiusz Wrzosek. Fot. KSW Arek Wrzosek jest zdecydowany mocno budować swoją markę w świecie sportów walki

Read More...
almma

XII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych Sochaczew

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia. Tym razem zawodnicy będą rywalizować w Sochaczewie. 18 lutego 2023 r. zapraszamy do Sochaczewa na XII Puchar

Read More...
Torwar 26KSW

KSW 80 w Lubinie

Po raz pierwszy w historii KSW do walki o pas mistrzowski stanie dwóch niepokonanych zawodników. W piątek, 17 marca organizacja KSW

Read More...

One commentOn Rok 2022 w organizacji KSW

Comments are closed.

Mobile Sliding Menu