„Jestem tu po to, żeby zdobyć pas” – Emil Meek o KSW

In Walki i historie, Zawodnicy On
Emil Meek. Fot. KSW

Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej popularnych norweskich zawodników MMA, Emil Meek.

Emil Meek jest byłym mistrzem włoskiej organizacji Venator FC i byłym zawodnikiem organizacji UFC. W zawodowym MMA bije się od roku 2011. W tym roku Meek podpisał kontrakt z KSW.

– Dziękuję KSW za to, że mogę tu walczyć – mówi Norweg. – To jest świetna organizacja i robi świetne show. Biją się tu naprawdę twardzi goście.

Emil zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 74 i po wymagającym boju brutalnie rozbił w Kacpra Koziorzębskiego.

– Wchodząc do KSW wiedziałem, że nie będzie tu łatwych walk. Minęło sześć lat od mojego ostatniego zwycięstwa, ale nigdy nie można się poddawać. Wygrana w KSW znaczy dla mnie bardzo dużo. Ciężko pracowałem przed walką nad swoimi słabościami.

Do tej pory Meek miał okazję walczyć w Szwecji, Niemczech, Francji, Nowej Zelandii, Kanadzie, Finlandii, Włoszech, Danii, Anglii, Szwajcarii i również w Polsce. Emil słynie z siły swoich ciosów i posyłania rywali na deski, a wchodząc do KSW nie kryje swoich mistrzowskich ambicji.

– Przez całą karierę walczyłem z najtwardszymi gośćmi na świecie, a teraz jestem w KSW, żeby pokazać najlepszą wersję swoich umiejętności i zdobyć pas. Chcę być aktywnym zawodnikiem. Podpisałem wielowalkowy kontrakt z KSW i liczę na to, że w przyszłym roku dojdę do walki o pas.

Podczas gali XTB KSW 77 Emil Meek zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem. Do pojedynku dojdzie 17 grudnia w Gliwicach.

źródło: kswmma.com

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu