Radek Paczuski: „KSW jest już firmą nie tylko w Europie, ale i na świecie”

In Walki i historie, Zawodnicy On
- Updated
radek paczuski
Radosław Paczuski. Fot. KSW

Radosław Paczuski nie kryje, że jest zadowolony ze współpracy z organizacją KSW i przyznaje, że rozpoznawalność polskiej marki na świecie rośnie.

Radosław Paczuski, doświadczony kickboxer, który ma sobą dwie wygrane walki KSW, powróci do klatki już podczas nadchodzącej gali XTB KSW 78, która zostanie zorganizowana w styczniu w Szczecinie. Radek nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i tego, że cieszy się, iż walczy pod skrzydłami marki KSW. W rozmowie z Arturem Mazurem dla kanału Klatka po klatce powiedział:

– W mojej ocenie KSW to chyba najlepsza gala w Europie, znana za granicą – powiedział Paczuski. – Robią dużo gal i zatrudniają świetnych zawodników. Dla mnie takim punktem odniesienia było to, że gdy wszedłem do klubu w Kolumbii, bo byłem tam na seminariach niedawno, i człowiek na recepcji mnie rozpoznał i mówi, że walczyłem ostatnio na gali KSW. (…) To mi pokazało, że KSW jest już firmą nie tylko w Europie, ale i na świecie.

Radosław Paczuski ma za sobą dwa świetne występy w KSW. W maju pokonał przed czasem Jasona Wilnisa, a w sierpniu znokautował już w pierwszej rundzie Jasona Radcliffe’a. 29-latek idzie jak burza przez świat MMA. Do tej pory stoczył pięć pojedynków i cztery z nich wygrał przed czasem. Reprezentant Uniq Fight Club wszedł do świata MMA z kickboxingu, w którym stoczył ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów. Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu. Wywalczył też tytuł wicemistrza Europy w muay thai. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i FEN.

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

Mobile Sliding Menu