„Przydzwonić potrafię” – Mariusz Pudzianowski o walce z Khalidovem

In Walki i historie, Zawodnicy On
mariusz pudzianowski
Mariusz Pudzianowski Fot. KSW

Przed nadchodzącą galą XTB KSW 77 Mariusz Pudzianowski zapowiada, że ma kilka asów w rękawie przygotowanych na walkę z Mamedem Khalidovem.

Starcie Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem, dwóch największych gwiazd w historii organizacji KSW, będzie walką wieczoru nadciągającej gali XTB KSW 77.

Przed tym wydarzeniem Mariusz pojawił się gościnnie na gali KSW 76 i w rozmowie z Mateuszem Borkiem powiedział:

– Ja mam swoje asy w rękawie, Mamed ma swoje. Który wykorzysta te asy w dobrym momencie i będzie miał dobry dzień, bo żeby wygrać walkę trzeba mieć dzień, ten zwycięży. Mam sporo fajnych niespodzianek, a dokładnie wiecie, że ja nie śpię. Po walce z Michałem Materlą miałem raptem tydzień wolnego. Cały czas praca, praca.

Mariusz Pudzianowski zna swoje ograniczenia, ale jest też przekonany, że może rywalizować w każdej płaszczyźnie.

– Ktoś powie, że „Pudzian” nie umie boksować. Tak, nie umiem, ale przydzwonić potrafię. Ktoś powie, że „Pudzian” nie umie zapasów. Wywalić potrafię. Ktoś powie, że „Pudzian” parteru nie ma. Jak wywalę, przytrzymam i rozbiję. Nie muszę poddać, ale wymęczę. Odnajdę się więc w każdej płaszczyźnie.

Pudzianowski powiedział również, że cieszy się, iż doszedł do takiego etapu w karierze, w którym może zmierzyć się z Mamedem i walka wydaje się nie być jednostronna, ma znaki zapytania i wzbudza ciekawość fanów.

– Ja wchodząc do tej klatki już wygrałem. Jest naprawdę dobrze. Ostatnie dwa lat tak się czuję. Wchodzę do klatki i chcę się bić. Nie zastanawiam się czy ma to być pierwsza, druga, czy trzecia runda. Poluję na to, jak utłuc rywala. Patrzę na przeciwnika i szukam dziury. Mogę wam tylko powiedzieć, że będzie grubo. Moje ręce ważą. One nie biją, one tłuką.

Mariusz jest dziś na fali pięciu wygranych z rzędu, a pojedynek z Mamedem będzie jego trzecią konfrontacją z jedną z legend MMA w Polsce. Najpierw na gali KSW 61 „Pudzian” zdominował i brutalnie rozbił pierwszego turniejowego mistrza KSW, Łukasza Jurkowskiego, a następnie znokautował wspomnianego wcześniej Michała Materlę. Teraz zawodnik z Białej Rawskiej stanie przed największym wyzwaniem w karierze i najtrudniejszym rywalem z jakim przyszło mu się do tej pory mierzyć.

Pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem odbędzie się na gali XTB KSW 77, która zostanie zorganizowana 17 grudnia w Arenie Gliwice.

źródło: kswmma.com

You may also read!

GliwiceKSWgalakibice

Piąta gala KSW w Gliwicach

Podczas nadchodzącej gali XTB KSW 89 organizacja KSW po raz piąty pojawi się w Gliwicach. W walce wieczoru dojdzie

Read More...
almma

ALMMA 237 Bochnia

Na początku grudnia Amatorska Liga MMA zawita ze swoim kolejnym wydarzeniem do Bochni. 2 grudnia 2023 r. zapraszamy na kolejną

Read More...

Mateusz Rębecki: „Bonus w UFC jest gamechangerem”

Mateusz Rębecki. Fot. instagram.com/rebeasti Mateusz Rębecki wygrał niedawno trzecią walkę w oktagonie UFC. Polak pokonał rywal

Read More...

Mobile Sliding Menu