„Mam tę samą stawkę” – Mamed Khalidov o zarobkach za walkę z „Pudzianem”

In Zarobki, Zawodnicy On
Mamed Khalidov i Maciej Kawulski. Fot. KSW

Chociaż starcie Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim ma być najdroższym pojedynkiem w historii organizacji KSW, Mamed przyznał, że jego stawka za walkę nie wzrosła przy okazji tego zestawienia.

Starcie dwóch największych gwiazd w historii organizacji KSW będzie walką wieczoru nadciągającej gali XTB KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Arenie Gliwice. Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov zderzą się z sobą największej konfrontacji legend do jakiej doszło w okrągłej klatce.

Przed nadchodzącą walkę wiele mówi się o tym, że będzie to najdroższe zestawienie w historii organizacji. Sam Mamed został zapytany o to w rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube.

– To trzeba zajrzeć do kieszeni KSW – odparł Mamed. – Czy byłby to Mariusz, czy byłby to inny zawodnik, mam tę samą stawkę, więc trzeba by połączyć jego stawkę z moją i wtedy byśmy wiedzieli, a to wie KSW. Czyli jeśli KSW twierdzi, że to jest najdroższa walka, to tak musi być.

Mamed Khalidov jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce. Na swoim koncie ma stoczonych 45 pojedynków, z których 35 wygrał. Zawodnik z Olsztyna to prawdziwy fenomen mieszanych sztuk walki i człowiek, który potrafi w klatce zafundować rywalom nie tylko fenomenalne nokauty, ale też ekwilibrystyczne poddania. Były mistrz wagi średniej i półciężkiej KSW po raz pierwszy jednak stanie naprzeciwko rywala z królewskiej kategorii wagowej i będzie musiał się zmierzyć nie tylko z jego masą, ale też potężną, nokautującą siłą ciosu.

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

Mobile Sliding Menu