Nowe miasta na mapie KSW w 2022 roku

In Areny, Biznes On
- Updated

Zbliżająca się gala KSW 76 odbędzie się już 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim, gdzie marka będzie gościła po raz pierwszy w historii. W tym roku będzie to dziewiąte miasto odwiedzone przez KSW. Będzie to również szósta nowa lokalizacja z galą KSW, która pojawiła się na mapie Polski w ostatnich miesiącach.

W rok 2022 organizacja KSW weszła wraz z platformą Viaplay i planem na zrealizowaniem aż dwunastu gal.

– Dzięki współpracy z platformą Viaplay możemy organizować nasze wydarzenia co miesiąc – mówi Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW. – Mogliśmy więc odwiedzić zupełnie nowe miasta i hale. Przybyć do miejsc, do których wcześniej nie mieliśmy możliwości zawitać. W przyszłym roku kolejne dwanaście gal, więc i szansa na następne miejsca.

W tym roku organizacja KSW pojawi się ostatecznie aż w dziesięciu miastach Polski. Wędrówkę po mapie kraju rozpoczęła się w styczniu od Szczecina. Potem była Warszawa, Radom, ponownie Warszawa, Łódź, Toruń, Kielce, jeszcze raz Warszawa, Ostrowów Wielkopolski i Nowy Sącz. W listopadzie KSW zawita do Grodziska Mazowieckiego, a ostatnie wydarzenie w roku 2022 zostanie zorganizowane w Gliwicach. Ostatecznie więc mapa miejsc, w których KSW było ze swoimi galami poszerzyła się o sześć: Radom, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz i Grodzisk Mazowiecki.

Od roku 2004 do dziś KSW odwiedziło już 21 miast w Polsce, a w listopadzie liczba ta ponownie wzrośnie. W ciągu ostatnich miesięcy organizacja powróciła też do takich lokalizacji jak Warszawa czy Łódź, gdzie bywała w ostatnich latch najczęściej. Najwięcej gal KSW odbyło się do tej pory w Warszawie, gdzie też organizacja się narodziła i zadebiutowała na sportowym rynku. 25 z 80 wydarzeń spod znaku KSW zorganizowanych zostało właśnie w stolicy Polski. Znajdująca się w centralnej części Polski Łódź miała okazję gościć KSW już 14 razy.  Na trzecim miejscu miast najczęściej odwiedzanych przez organizację KSW znalazły się razem Gdańsk i Sopot. Na ich pograniczu bowiem stoi hala Ergo Areny. Tutaj właśnie przygotowanych zostało dziewięć gal.

Najbliższa gala KSW odbędzie się w nowej hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim. Do wydarzenia dojdzie 12 listopada, a w walce wieczoru fani zobaczą konfrontację o tymczasowy tytuł wagi lekkiej. W boju tym Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi piórkowej, zmierzy się z były pretendent do tytułu wagi lekkiej, Sebastianem Rajewskim.

źródło: kswmma.com

You may also read!

michał domin

Michał Domin i początki w świecie MMA

Michał Domin. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 po raz czwarty do okrągłej klatki wejdzie

Read More...

„Zawodnicy nie mają wyboru” – Ngannou o związku zawodowym fighterów

Francis Ngannou, mistrz UFC wagi ciężkiej, jest zdania, że utworzenie związku zawodowego zawodników UFC, będzie bardzo trudnym zadaniem. Od dłuższego

Read More...

„Jestem tu po to, żeby zdobyć pas” – Emil Meek o KSW

Emil Meek. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej

Read More...

Mobile Sliding Menu