Nowe miasta na mapie KSW w 2022 roku

In Areny, Biznes On
- Updated

Zbliżająca się gala KSW 76 odbędzie się już 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim, gdzie marka będzie gościła po raz pierwszy w historii. W tym roku będzie to dziewiąte miasto odwiedzone przez KSW. Będzie to również szósta nowa lokalizacja z galą KSW, która pojawiła się na mapie Polski w ostatnich miesiącach.

W rok 2022 organizacja KSW weszła wraz z platformą Viaplay i planem na zrealizowaniem aż dwunastu gal.

– Dzięki współpracy z platformą Viaplay możemy organizować nasze wydarzenia co miesiąc – mówi Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW. – Mogliśmy więc odwiedzić zupełnie nowe miasta i hale. Przybyć do miejsc, do których wcześniej nie mieliśmy możliwości zawitać. W przyszłym roku kolejne dwanaście gal, więc i szansa na następne miejsca.

W tym roku organizacja KSW pojawi się ostatecznie aż w dziesięciu miastach Polski. Wędrówkę po mapie kraju rozpoczęła się w styczniu od Szczecina. Potem była Warszawa, Radom, ponownie Warszawa, Łódź, Toruń, Kielce, jeszcze raz Warszawa, Ostrowów Wielkopolski i Nowy Sącz. W listopadzie KSW zawita do Grodziska Mazowieckiego, a ostatnie wydarzenie w roku 2022 zostanie zorganizowane w Gliwicach. Ostatecznie więc mapa miejsc, w których KSW było ze swoimi galami poszerzyła się o sześć: Radom, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz i Grodzisk Mazowiecki.

Od roku 2004 do dziś KSW odwiedziło już 21 miast w Polsce, a w listopadzie liczba ta ponownie wzrośnie. W ciągu ostatnich miesięcy organizacja powróciła też do takich lokalizacji jak Warszawa czy Łódź, gdzie bywała w ostatnich latch najczęściej. Najwięcej gal KSW odbyło się do tej pory w Warszawie, gdzie też organizacja się narodziła i zadebiutowała na sportowym rynku. 25 z 80 wydarzeń spod znaku KSW zorganizowanych zostało właśnie w stolicy Polski. Znajdująca się w centralnej części Polski Łódź miała okazję gościć KSW już 14 razy.  Na trzecim miejscu miast najczęściej odwiedzanych przez organizację KSW znalazły się razem Gdańsk i Sopot. Na ich pograniczu bowiem stoi hala Ergo Areny. Tutaj właśnie przygotowanych zostało dziewięć gal.

Najbliższa gala KSW odbędzie się w nowej hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim. Do wydarzenia dojdzie 12 listopada, a w walce wieczoru fani zobaczą konfrontację o tymczasowy tytuł wagi lekkiej. W boju tym Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi piórkowej, zmierzy się z były pretendent do tytułu wagi lekkiej, Sebastianem Rajewskim.

źródło: kswmma.com

You may also read!

GliwiceKSWgalakibice

Piąta gala KSW w Gliwicach

Podczas nadchodzącej gali XTB KSW 89 organizacja KSW po raz piąty pojawi się w Gliwicach. W walce wieczoru dojdzie

Read More...
almma

ALMMA 237 Bochnia

Na początku grudnia Amatorska Liga MMA zawita ze swoim kolejnym wydarzeniem do Bochni. 2 grudnia 2023 r. zapraszamy na kolejną

Read More...

Mateusz Rębecki: „Bonus w UFC jest gamechangerem”

Mateusz Rębecki. Fot. instagram.com/rebeasti Mateusz Rębecki wygrał niedawno trzecią walkę w oktagonie UFC. Polak pokonał rywal

Read More...

Mobile Sliding Menu