Viaplay pracuje nad treściami w 4K w Polsce

In Media, Transmisje On

Bellator ogólne kibice fani

Serwis streamingowy Viaplay zapowiada pojawienie się na nowych rynkach, ale również zaczyna udostępniać w Polsce treści w jakości 4K.

Pod skrzydłami Viaplay fani mogą oglądać gale organizacji KSW, Professional Fighters League i Levels Fight League. Od samego początku współpracy pomiędzy KSW i Viaplay część użytkowników krytycznie odnosiła się do jakości transmitowanych treści sportowych w serwisie. Wygląda jednak na to, że Viaplay zaczyna z wolna działać w tym temacie. Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl platforma zaczyna wdrażać w Polsce treści 4K. Komentując te doniesienie dla portalu Viaplay napisało:

Już wkrótce na platformie Viaplay pojawią się produkcje Viaplay Originals, które będą dostępne w jakości 4K. O kolejnych produkcjach dostępnych w jakości 4k poinformujemy wkrótce. (…) Coraz więcej wydarzeń sportowych na platformie Viaplay jest już transmitowanych w jakości Full HD (1080p). O transmisjach dostępnych w jakości 4k z pewnością poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem

Należący do Viaplay Group serwis streamingowy Viaplay jest dostępny w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie. Główną siedzibą firmy jest Sztokholm. Viaplay Group jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm.

Od 1 listopada Viaplay ma wystartować w Wielkiej Brytanii, a w roku 2023 również w USA i Kanadzie.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu