Viaplay pracuje nad treściami w 4K w Polsce

In Media, Transmisje On

Bellator ogólne kibice fani

Serwis streamingowy Viaplay zapowiada pojawienie się na nowych rynkach, ale również zaczyna udostępniać w Polsce treści w jakości 4K.

Pod skrzydłami Viaplay fani mogą oglądać gale organizacji KSW, Professional Fighters League i Levels Fight League. Od samego początku współpracy pomiędzy KSW i Viaplay część użytkowników krytycznie odnosiła się do jakości transmitowanych treści sportowych w serwisie. Wygląda jednak na to, że Viaplay zaczyna z wolna działać w tym temacie. Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl platforma zaczyna wdrażać w Polsce treści 4K. Komentując te doniesienie dla portalu Viaplay napisało:

Już wkrótce na platformie Viaplay pojawią się produkcje Viaplay Originals, które będą dostępne w jakości 4K. O kolejnych produkcjach dostępnych w jakości 4k poinformujemy wkrótce. (…) Coraz więcej wydarzeń sportowych na platformie Viaplay jest już transmitowanych w jakości Full HD (1080p). O transmisjach dostępnych w jakości 4k z pewnością poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem

Należący do Viaplay Group serwis streamingowy Viaplay jest dostępny w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie. Główną siedzibą firmy jest Sztokholm. Viaplay Group jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm.

Od 1 listopada Viaplay ma wystartować w Wielkiej Brytanii, a w roku 2023 również w USA i Kanadzie.

You may also read!

michał domin

Michał Domin i początki w świecie MMA

Michał Domin. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 po raz czwarty do okrągłej klatki wejdzie

Read More...

„Zawodnicy nie mają wyboru” – Ngannou o związku zawodowym fighterów

Francis Ngannou, mistrz UFC wagi ciężkiej, jest zdania, że utworzenie związku zawodowego zawodników UFC, będzie bardzo trudnym zadaniem. Od dłuższego

Read More...

„Jestem tu po to, żeby zdobyć pas” – Emil Meek o KSW

Emil Meek. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej

Read More...

Mobile Sliding Menu