Maciej Kawulski: „Są dziś lepsi ode mnie w tej organizacji. Im oddaję ster”

In Biznes, Plany On
Mamed Khalidov i Maciej Kawulski. Fot. KSW

Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, jest zdania, że organizacja, którą zarządza wraz z Martinem Lewandowskim, świetnie działa bez dużego udziału jej założycieli i dziś w KSW są osoby, które dużo lepiej działają np. przy zestawieniu kolejnych pojedynków.

Po gali KSW 75 Maciej Kawulski w rozmowie z Arturem Mazurem dla serwisu WP SportoweFakty został zapytany o to, czy Henrique da Silvą, który pokonał Tomasza Narkuna, ma szansę na walkę o mistrzowski pas wagi półciężkiej.

– Nie chcę być tym gościem, który zapowiada kolejne walki, bo czuję się w tym już mniej autentycznie niż kilka lat temu. Powoli staję się już fanem KSW niż osobą, która decyduje o składach. Są dziś lepsi ode mnie w tej organizacji, którzy analizują dużo więcej, dużo bardziej zaciekle i wnikliwie i im oddaję ster, żeby decydowali w takich sprawach.

W jednym z niedawnych wywiadów Maciej Kawulski przyznał też, że lepiej czuje się w roli osoby tworzącej przedsięwzięcia, niż zarządzającej nimi, gdy już są w pełni działające.

Organizacja KSW powstała w roku 2004. Pierwsza gala została zorganizowana w restauracji Champions w Hotelu Mariott w Warszawie i przyciągnęła na wydarzenia około 300 osób. Do dziś KSW przygotowało ponad siedemdziesiąt różnych wydarzeń, w tym gale na PGE Narodowym, którą z trybun oglądało ponad 57 tysięcy widzów.

You may also read!

michał domin

Michał Domin i początki w świecie MMA

Michał Domin. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 po raz czwarty do okrągłej klatki wejdzie

Read More...

„Zawodnicy nie mają wyboru” – Ngannou o związku zawodowym fighterów

Francis Ngannou, mistrz UFC wagi ciężkiej, jest zdania, że utworzenie związku zawodowego zawodników UFC, będzie bardzo trudnym zadaniem. Od dłuższego

Read More...

„Jestem tu po to, żeby zdobyć pas” – Emil Meek o KSW

Emil Meek. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej

Read More...

Mobile Sliding Menu