Polska Spółka Gazownictwa sponsorem głównym Stowarzyszenia MMA Polska

In Marketing, Sponsoring On

MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę. Umowę w siedzibie PSG podpisali prezesi Robert Więckowski i Martin Lewandowski.

Wraz z podpisaniem umowy Polska Spółka Gazownictwa została sponsorem głównym turniejów i szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, jak również reprezentacji Polski. Logo firmy będzie widoczne podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie oraz na strojach kadry biorącej udział w turniejach międzynarodowych.

– Jako największa spółka dystrybucyjna gazu w Polsce chcemy nie tylko wspierać jedną z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportu na świecie, ale głównie zależy nam na promocji rywalizacji w duchu fair-play wśród najmłodszego pokolenia. Polska Spółka Gazownictwa to firma, w której kładziemy duży nacisk na przestrzeganie kodeksu etyki. Te same wartości reprezentuje Stowarzyszenie MMA Polska. Chcemy od dziś wspólnie promować je wśród młodzieży – powiedział prezes Polskiej Spółki Gazownictwa Robert Więckowski podczas podpisania umowy.

– Jest to historyczny i przełomowy moment nie tylko dla Stowarzyszenia, ale także dla całego środowiska MMA w kraju – mówi Martin Lewandowski, prezes Stowarzyszenia MMA Polska. – Wierzę, że dzięki tej współpracy amatorskie MMA wejdzie na jeszcze wyższy poziom rozwoju i profesjonalizacji. Natomiast zawodnicy będą mieli możliwość jeszcze lepszego budowania i weryfikowania swoich umiejętności zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. 

Najbliższe zawody organizowane przez Stowarzyszenie MMA Polska w ramach współpracy z PSG odbędą się już 8 października. W 5. Mistrzostwach MMA, które odbędą się w Gliwicach, weźmie udział rekordowa liczba ponad 400 zawodników z całej Polski.

PSG jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych tradycjach, czerpiącym doświadczenie z ponad 160-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest największym w Europie operatorem systemu dystrybucyjnego gazu. Kluczowym zadaniem Spółki jest niezawodny i bezpieczny transport paliw gazowych siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju bezpośrednio do odbiorców końcowych oraz sieci innych operatorów lokalnych. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 200 tys. km gazociągów.

Stowarzyszenie MMA Polska jest organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Stowarzyszenie łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu