Szef UFC zaprezentował swoją posiadłość w Las Vegas

In Biznes, Finanse On

ppv ufc 259

Dana White, szef UFC, dorobił się milionów na MMA i część z tych pieniędzy włożył w niesamowitą posiadłość w Las Vegas, w której mieszka.

W roku 2016 UFC zostało sprzedana za 4 miliardy dolarów, a wartość udziałów Dany White’a szacowano wówczas na 360 milionów dolarów. Po sprzedaży marki Dana White pozostał na stanowisku prezesa firmy i zarządza nią do dziś.

Dana jest nie tylko szefem organizacji, ale też osobistością, która przyciąga ogromne zainteresowanie mediów. Jakiś czas temu właśnie dla mediów, a konkretnie dla magazynu „Men’s Health” udostępnił część swojego domu, aby pokazać jaką zbudował w nim siłownie. Szef UFC nie krył wówczas, że siłownia jest dla niego odskocznią i miejscem psychicznego wypoczynku.

Teraz Dana postanowił otworzyć wrota swojej posiadłości, aby pochwalić się przestrzenią ogrodową i powiedział otwarcie, że projektując to miejsce:

– Chciałem się tu czuć jak w ośrodku wypoczynkowym.

Dana dysponuje w ogrodzie niezliczoną liczbą basenów, a na pytanie o to czy lubi pływać z rozbrajającą szczerością odpowiedział, że nie.

Dana White jest prezesem organizacji UFC od roku 2001, kiedy to wraz z braćmi Fertitta kupił markę za 2 miliony dolarów. Po sprzedaży firmy już sam pozostał na stanowisku prezesa, a braci Fertitta odeszli z firmy. White działa w świecie MMA od ponad 20 lat.

You may also read!

almma

ALMMA 241 Lądek Zdrój

Amatorska Liga MMA wraca z kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się na Dolnym Śląsku. 20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Lądka

Read More...

UFC 300: Pereira vs Hill – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 300: Pereira

Read More...

Salahdine Parnasse: „Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi”

Salahdine Parnasse. Fot. KSW Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, już 6 kwietnia stanie

Read More...

Mobile Sliding Menu