Kancelaria Paczuski Taudul sponsorem 5. Mistrzostw MMA

In Marketing, Sponsoring On

mmapolska

Kancelaria Paczuski Taudul, jedna z wiodących firm doradztwa podatkowego w Polsce, została sponsorem 5. Mistrzostw MMA.

Kancelaria Paczuski Taudul współpracuje z klientami o zróżnicowanej wielkości oraz skali działalności – zarówno z międzynarodowymi, jak i krajowymi liderami branż (w tym w szczególności z przedsiębiorstwami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych), jak i firmami z sektora MŚP.

Firmowy zespół to ponad 50 specjalistów z obszaru PIT, CIT, VAT, akcyzy, cen transferowych oraz postępowań podatkowych. Specjaliści Kancelarii posiadają wszechstronne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa podatkowego na rzecz podmiotów z różnych sektorów gospodarki (ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej, nieruchomościowej, motoryzacyjnej oraz handlowej).

Sieć powiązań i relacji biznesowych z zagranicznymi kancelariami podatkowymi pozwala firmie na świadczenie usług doradczych zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych planujących inwestycje w Polsce.

5. Mistrzostwa MMA odbędą się 8 października w Gliwicach. Wydarzenie będzie otwarte dla kibiców, a jego przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Październikowe Mistrzostwa MMA będą piatym turniejem amatorskiego MMA zorganizowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska. Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Gliwic. 30 października 2021 roku odbyły się tam 2. Mistrzostwa MMA. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek.

You may also read!

michał domin

Michał Domin i początki w świecie MMA

Michał Domin. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 po raz czwarty do okrągłej klatki wejdzie

Read More...

„Zawodnicy nie mają wyboru” – Ngannou o związku zawodowym fighterów

Francis Ngannou, mistrz UFC wagi ciężkiej, jest zdania, że utworzenie związku zawodowego zawodników UFC, będzie bardzo trudnym zadaniem. Od dłuższego

Read More...

„Jestem tu po to, żeby zdobyć pas” – Emil Meek o KSW

Emil Meek. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej

Read More...

Mobile Sliding Menu