Kancelaria Paczuski Taudul sponsorem 5. Mistrzostw MMA

In Marketing, Sponsoring On

mmapolska

Kancelaria Paczuski Taudul, jedna z wiodących firm doradztwa podatkowego w Polsce, została sponsorem 5. Mistrzostw MMA.

Kancelaria Paczuski Taudul współpracuje z klientami o zróżnicowanej wielkości oraz skali działalności – zarówno z międzynarodowymi, jak i krajowymi liderami branż (w tym w szczególności z przedsiębiorstwami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych), jak i firmami z sektora MŚP.

Firmowy zespół to ponad 50 specjalistów z obszaru PIT, CIT, VAT, akcyzy, cen transferowych oraz postępowań podatkowych. Specjaliści Kancelarii posiadają wszechstronne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa podatkowego na rzecz podmiotów z różnych sektorów gospodarki (ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej, nieruchomościowej, motoryzacyjnej oraz handlowej).

Sieć powiązań i relacji biznesowych z zagranicznymi kancelariami podatkowymi pozwala firmie na świadczenie usług doradczych zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych planujących inwestycje w Polsce.

5. Mistrzostwa MMA odbędą się 8 października w Gliwicach. Wydarzenie będzie otwarte dla kibiców, a jego przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Październikowe Mistrzostwa MMA będą piatym turniejem amatorskiego MMA zorganizowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska. Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Gliwic. 30 października 2021 roku odbyły się tam 2. Mistrzostwa MMA. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek.

You may also read!

UFC migu

UFC 286 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów gali UFC 286: Edwards vs Usman 3. Wydarzenie odbyło się w Londynie

Read More...

„Słynął z bardzo szybkich rąk” – Marian Ziółkowski o rywalu dla Mameda

Marian Ziółkowski, mistrz KSW wagi lekkiej, przedstawił czterech rywali, którzy mogliby potencjalnie zmierzyć się z Mamedem Khalidovem w walce

Read More...
Artur Szpilka

Artur Szpilka: „Wyzwanie i szansa, ale też każdy z nas walczy dla siana”

Artur Szpilka. Fot. KSW Artur Szpilka nie kryje, że jednym z elementów, które sprawiły, że zmierzy

Read More...

Mobile Sliding Menu