KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

MMA Polska

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN Sport Group.

Już 26 września we Włoszech rozpoczną się Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022, na które Stowarzyszenie MMA Polska powołało kadrę Polski. Przed nadchodzącym wydarzeniem do grona sponsorów reprezentacji dołączyła firma KAMAN Sport Group.

KAMAN Sport Group to efekt wieloletniej pracy w branży sportowej, a zarazem odpowiedź na szereg problemów, z którymi zmaga się współczesny świat sportu. Wiele lat obserwowania tych problemów z bliska pozwoliło na stworzenie innowacyjnego, multidyscyplinarnego projektu, mającego na celu rozwój polskiego sportu. KAMAN Sport Group wspiera perspektywicznych, wybitnie uzdolnionych sportowców na ich drodze do sukcesu.

– Bardzo cieszymy się z nowej współpracy z reprezentacją Polski w MMA, za którą już teraz trzymamy mocno kciuki – mówią przedstawiciele marki KAMAN. – Życzymy powodzenia w zbliżających się wielkimi krokami mistrzostwach Europy oraz mistrzostwach świata.

Nadchodzące mistrzostwa Europy będą kolejnym międzynarodowym wydarzeniem, w którym weźmie udział reprezentacja Polski. Zeszłoroczną rywalizację na mistrzostwach Europy kadra Polski zakończyła z trzema medalami wywalczonymi przez panie. Magda Czaban i Paulina Kontna zdobyły złote krążki, a Sara Jóźwiak srebrny. W tym roku do kadry na mistrzostwa Europy dołączyła również Paulina Wiśniewska, która zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata IMMAF 2021.

You may also read!

michał domin

Michał Domin i początki w świecie MMA

Michał Domin. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 po raz czwarty do okrągłej klatki wejdzie

Read More...

„Zawodnicy nie mają wyboru” – Ngannou o związku zawodowym fighterów

Francis Ngannou, mistrz UFC wagi ciężkiej, jest zdania, że utworzenie związku zawodowego zawodników UFC, będzie bardzo trudnym zadaniem. Od dłuższego

Read More...

„Jestem tu po to, żeby zdobyć pas” – Emil Meek o KSW

Emil Meek. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej

Read More...

Mobile Sliding Menu