KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

MMA Polska

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN Sport Group.

Już 26 września we Włoszech rozpoczną się Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022, na które Stowarzyszenie MMA Polska powołało kadrę Polski. Przed nadchodzącym wydarzeniem do grona sponsorów reprezentacji dołączyła firma KAMAN Sport Group.

KAMAN Sport Group to efekt wieloletniej pracy w branży sportowej, a zarazem odpowiedź na szereg problemów, z którymi zmaga się współczesny świat sportu. Wiele lat obserwowania tych problemów z bliska pozwoliło na stworzenie innowacyjnego, multidyscyplinarnego projektu, mającego na celu rozwój polskiego sportu. KAMAN Sport Group wspiera perspektywicznych, wybitnie uzdolnionych sportowców na ich drodze do sukcesu.

– Bardzo cieszymy się z nowej współpracy z reprezentacją Polski w MMA, za którą już teraz trzymamy mocno kciuki – mówią przedstawiciele marki KAMAN. – Życzymy powodzenia w zbliżających się wielkimi krokami mistrzostwach Europy oraz mistrzostwach świata.

Nadchodzące mistrzostwa Europy będą kolejnym międzynarodowym wydarzeniem, w którym weźmie udział reprezentacja Polski. Zeszłoroczną rywalizację na mistrzostwach Europy kadra Polski zakończyła z trzema medalami wywalczonymi przez panie. Magda Czaban i Paulina Kontna zdobyły złote krążki, a Sara Jóźwiak srebrny. W tym roku do kadry na mistrzostwa Europy dołączyła również Paulina Wiśniewska, która zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata IMMAF 2021.

You may also read!

UFC migu

UFC 286 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów gali UFC 286: Edwards vs Usman 3. Wydarzenie odbyło się w Londynie

Read More...

„Słynął z bardzo szybkich rąk” – Marian Ziółkowski o rywalu dla Mameda

Marian Ziółkowski, mistrz KSW wagi lekkiej, przedstawił czterech rywali, którzy mogliby potencjalnie zmierzyć się z Mamedem Khalidovem w walce

Read More...
Artur Szpilka

Artur Szpilka: „Wyzwanie i szansa, ale też każdy z nas walczy dla siana”

Artur Szpilka. Fot. KSW Artur Szpilka nie kryje, że jednym z elementów, które sprawiły, że zmierzy

Read More...

Mobile Sliding Menu