Damian Janikowski z ostatnią walką w kontrakcie z KSW

In Kontrakty, Zawodnicy On

Damianowi Janikowskiemu pozostała ostatnia walka w kontrakcie z KSW. Zawodnik liczy na dalszą współpracę z największą polską marką MMA.

Podczas gali KSW 74 Damian Janikowski przegrał walkę z Tomem Breesem. Zakończenie boju i przerwanie walki przez sędziego wzbudziło jednak kontrowersję i najpewniej dojdzie do rewanżu, na którym zależy Damianowi. Drugie starcie z Breesem będzie ostatnią walką w kontrakcie Damiana z KSW, o czym zawodnik powiedział w rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube.

– To będzie czwarta walka, ostatnia z obowiązującego kontraktu.

Damian wypowiedział się również na temat przedłużenia współpracy z KSW i ewentualnych walkach dla tzw. freakowych organizacji.

– Wydaje mi się, że freak fight to jest ostateczność, żeby pójść i zarobić jakieś pieniądze na końcówce kariery, bądź po jej zakończeniu – powiedział Damian. – Jeżeli KSW będzie chciało ze mną przedłużyć kontrakt, to oczywiście go przedłużę, bo to jest też zaszczyt bić się dla tej federacji i być jej częścią. (…) Jeżeli federacja nie będzie chciała przedłużyć ze mną kontraktu, są na rynku inne organizacje, mocno sportowe, które mogłyby być zainteresowane moją osobą.

Janikowski ma za sobą dwanaście stoczonych walk w klatce KSW. Z tego wygrał siedem bojów, a w pięciu musiał uznać wyższość przeciwników.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu