Damian Janikowski z ostatnią walką w kontrakcie z KSW

In Kontrakty, Zawodnicy On

Damianowi Janikowskiemu pozostała ostatnia walka w kontrakcie z KSW. Zawodnik liczy na dalszą współpracę z największą polską marką MMA.

Podczas gali KSW 74 Damian Janikowski przegrał walkę z Tomem Breesem. Zakończenie boju i przerwanie walki przez sędziego wzbudziło jednak kontrowersję i najpewniej dojdzie do rewanżu, na którym zależy Damianowi. Drugie starcie z Breesem będzie ostatnią walką w kontrakcie Damiana z KSW, o czym zawodnik powiedział w rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube.

– To będzie czwarta walka, ostatnia z obowiązującego kontraktu.

Damian wypowiedział się również na temat przedłużenia współpracy z KSW i ewentualnych walkach dla tzw. freakowych organizacji.

– Wydaje mi się, że freak fight to jest ostateczność, żeby pójść i zarobić jakieś pieniądze na końcówce kariery, bądź po jej zakończeniu – powiedział Damian. – Jeżeli KSW będzie chciało ze mną przedłużyć kontrakt, to oczywiście go przedłużę, bo to jest też zaszczyt bić się dla tej federacji i być jej częścią. (…) Jeżeli federacja nie będzie chciała przedłużyć ze mną kontraktu, są na rynku inne organizacje, mocno sportowe, które mogłyby być zainteresowane moją osobą.

Janikowski ma za sobą dwanaście stoczonych walk w klatce KSW. Z tego wygrał siedem bojów, a w pięciu musiał uznać wyższość przeciwników.

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu