Miasto Gliwice partnerem 5. Mistrzostw MMA

In Biznes, Współpraca On

mma polska

Partnerem 5. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska zostało miasto Gliwice.

Gliwice są jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast na Górnym Śląsku. Bogata historia, ciekawa architektura, a także zróżnicowana oferta kulturalna i sportowo-rekreacyjna czynią je nie tylko świetnym miejscem do życia, ale też popularnym celem turystycznym.

Jest to też jedno z najlepiej skomunikowanych miast w Polsce, na którego terenie krzyżują się autostrady A1 i A4, do wielu miast w konurbacji górnośląskiej można z Gliwic dotrzeć dzięki Drogowej Trasie Średnicowej. Miasto może pochwalić się również największym portem śródlądowym w kraju, a także zmodernizowanym lotniskiem, które jest wizytówką rozwoju transportu lotniczego w mieście. Gliwice to także ważny ośrodek akademicki, naukowy i przemysłowy – wykwalifikowane kadry windują pozycję miasta w rankingach innowacyjności i dynamicznego rozwoju.

5. Mistrzostwa MMA odbędą się już 8 października właśnie w Gliwicach. Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w historii zawita ze swoim wydarzeniem do tego miasta. 30 października 2021 roku odbyły się tam 2. Mistrzostwa MMA. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek.

Najbliższej zawody zostaną rozegrane w małej hali Areny Gliwice przy ul. Akademickiej 50.

You may also read!

głowacki krzysztof

Miliony wyświetleń nokautu w wykonaniu Głowackiego

Krzysztof Głowacki. Fot. KSW Krzysztof Głowacki udanie zadebiutował w świecie MMA, a jego nokaut na Patryku

Read More...

„Żeby robić więcej niż te dwanaście gal…” – dyrektor sportowy KSW o planach

Fot. KSW Organizacja KSW przygotowuje dwanaście gal rocznie i na razie nie planuje zwiększać tej liczby.

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Stowarzyszenie MMA Polska zostało oficjalnie przyjęte do grona członków zwyczajnych Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 6 czerwca w trakcie obrad zarządu Polskiego

Read More...

Mobile Sliding Menu