GonG – I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk

In Wydarzenia On

Już pod koniec września w Suwałkach zostanie zorganizowany GonG – I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk. 

„GonG. I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk” to impreza jakiej jeszcze w Suwałkach nie było. Turniej MMA i Turniej BJJ NO GI, Media Day, wykład i seminarium, składają się na programu dwudniowego Turnieju organizowanego przez Fundację Teraz Wschód i Centrum Sportów Walki Berserker’s Team Suwałki. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 22 do 23 września. Zapisy na nie właśnie ruszają.

Joanna Jędrzejczyk, największa i najbardziej rozpoznawalna gwiazda polskiego i światowego kobiecego MMA, zawita oczywiście do Suwałk, gdzie odbędzie się turniej jej imienia.

Pierwszy dzień wydarzenia to przede wszystkim spotkania z Joanną Jędrzejczyk. Na rozgrzewkę była mistrzyni UFC poprowadzi wykład, podczas którego opowie o swojej karierze sportowej, o tym czym jest sport zawodowy czy jakie są plusy i minusy uprawiania sportu z jej perspektywy. Następnie odbędzie się Media Day, czyli wywiady, spotkania z partnerami, wspólne zdjęcia i autografy. Na zakończenie pierwszego dnia imprezy wszyscy chętni będą mieli możliwość uczestnictwa w dwugodzinnym treningu, podczas którego będą mieli okazję poćwiczyć z Joanną Jędrzejczyk.

Drugi dzień akcji to sport w czystej postaci. To właśnie w sobotę odbędzie się I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk oraz Turniej BJJ NO GI Ground Game. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsza impreza w Polsce nazwana imieniem i nazwiskiem największej światowej gwiazdy kobiecego MMA, a także pierwszy turniej brazylijskiego jiu-jitsu w Suwałkach.

Zapisy na wydarzenie już trwają. Osoby zainteresowane udziałem w Turnieju proszone są o zgłoszenie się przez stronę internetową:

– zapisy na Wykład: https://gong-wyklad.terazwschod.pl

– zapisy na Seminarium: https://gong-seminarium.terazwschod.pl

– zapisy na Turniej: https://panel-rejestracyjny.pl/events/36-ground-game-cup

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez nią wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć na stronie:

https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod/

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu