“Kita nie zasłużył na rewanż” – Darko Stošić przed KSW 74

In Walki i historie, Zawodnicy On
Darko Stosić. Fot. KSW

Darko Stošić jest przekonany, że w nadchodzącym boju z Michałem Kitą, ponownie znokautuje Polaka.

Podczas gali KSW 74 dojdzie do rewanżu pomiędzy Michałem Kitą a Darko Stošiciem. Serb nie kryje, że nie był przesadnie zainteresowany drugą walką z Kitą, bo w pierwszym boju znokautował go już w pierwszej rundzie.

– Myślę, że Kita nie zasłużył na rewanż, ale to skomplikowane, bo nikt nie chce ze mną walczyć w wadze ciężkiej – mówi Darko. – Michał walczy z każdym i tylko on zaakceptował starcie ze mną.

Michał Kita uważa, że wygrana Darko w pierwszym boju była szczęśliwym trafem, ale Serb patrzy na to inaczej.

– Szukałem swojej okazji do czystego trafienia i taka się nadarzyła pod koniec pierwszej rundy. To była moja taktyka, żeby go wyczekać i czysto trafić.

Stošić nie kryje, że ponownie nastawia się na mocne, stójkowe wymiany z Michałem Kitą i jest przekonany, że i tym razem wyjdzie z okrągłej klatki z rękami uniesionymi w geście zwycięstwa.

–  To będzie dobra, stójkowa walka. Każdy chce ją zobaczyć. Ponownie ustrzelę go w pierwszej rundzie i wrócę do domu.

Po walce z Kitą, do której doszło na gali KSW 61, Darko zmierzył się z Michałem Adryszakiem i wygrał z nim na punkty, a w kolejnym boju stanął do walki o pas wagi ciężkiej z Phile De Friesem. Pojedynek nie ułożył się jednak po myśli Serba, który został zdominowany przez mistrza.

Do walki Darko Stošicia z Michałem Kitą dojdzie już 10 września w Arenie Ostrów.

źródło: kswmma.com

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu