Organizacja UFC przedłużyła współpracę z marką Venum

In Biznes, Współpraca On
- Updated

venum ufc

Organizacja UFC ogłosiła przedłużenie współpracy z marką Venum, która dalej będzie głównym partnerem odzieżowym amerykańskiej marki. 

W zeszłym roku organizacja UFC rozpoczęła współpracę z marką Venum w zakresie produkcji odzieży dla zawodników i fanów. Przez wcześniejsze sześć lat UFC współpracowało w tym temacie z markę Reebok.

Tracey Bleczinsk, wiceprezes UFC ds. globalnych produktów konsumenckich, ogłaszając przedłużenie umowy z Venum powiedziała:

– Jesteśmy podekscytowani przedłużeniem naszego partnerstwa z marką Venum. Venum to ikoniczna marka w świecie sportów walki, która rozumie wyjątkowe potrzeby zawodników MMA.

– Powrót Venum do UFC w kwietniu 2021 roku był źródłem wielkiej dumy dla całego naszego zespołu – powiedział natomiast Franck Dupuis, założyciel i dyrektor generalny Venum. – Cieszymy się bardzo, że będziemy kontynuować naszą przygodę w oktagonie i będziemy nadal ulepszać nasze produkty, które trafiają też do fanów UFC.  Najlepsze przed nami.

Nowa umowa z Venum ma być wieloletnim kontraktem, ale UFC nie podało  dokładnego czasu trwania współpracy.

You may also read!

głowacki krzysztof

Miliony wyświetleń nokautu w wykonaniu Głowackiego

Krzysztof Głowacki. Fot. KSW Krzysztof Głowacki udanie zadebiutował w świecie MMA, a jego nokaut na Patryku

Read More...

„Żeby robić więcej niż te dwanaście gal…” – dyrektor sportowy KSW o planach

Fot. KSW Organizacja KSW przygotowuje dwanaście gal rocznie i na razie nie planuje zwiększać tej liczby.

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Stowarzyszenie MMA Polska zostało oficjalnie przyjęte do grona członków zwyczajnych Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 6 czerwca w trakcie obrad zarządu Polskiego

Read More...

Mobile Sliding Menu