Organizacja UFC przedłużyła współpracę z marką Venum

In Biznes, Współpraca On
- Updated

venum ufc

Organizacja UFC ogłosiła przedłużenie współpracy z marką Venum, która dalej będzie głównym partnerem odzieżowym amerykańskiej marki. 

W zeszłym roku organizacja UFC rozpoczęła współpracę z marką Venum w zakresie produkcji odzieży dla zawodników i fanów. Przez wcześniejsze sześć lat UFC współpracowało w tym temacie z markę Reebok.

Tracey Bleczinsk, wiceprezes UFC ds. globalnych produktów konsumenckich, ogłaszając przedłużenie umowy z Venum powiedziała:

– Jesteśmy podekscytowani przedłużeniem naszego partnerstwa z marką Venum. Venum to ikoniczna marka w świecie sportów walki, która rozumie wyjątkowe potrzeby zawodników MMA.

– Powrót Venum do UFC w kwietniu 2021 roku był źródłem wielkiej dumy dla całego naszego zespołu – powiedział natomiast Franck Dupuis, założyciel i dyrektor generalny Venum. – Cieszymy się bardzo, że będziemy kontynuować naszą przygodę w oktagonie i będziemy nadal ulepszać nasze produkty, które trafiają też do fanów UFC.  Najlepsze przed nami.

Nowa umowa z Venum ma być wieloletnim kontraktem, ale UFC nie podało  dokładnego czasu trwania współpracy.

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu