Fame MMA 15 – transmisja i stream

In Media, Transmisje On
- Updated

Gala Fame MMA 15, która odbędzie się już 26 sierpnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view, do której można wykupywać już dostęp w cenie 35 zł.

Abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go będą mogli obejrzeć galę FAME MMA 15, która odbędzie się w piątek, 26 sierpnia br. w Atlas Arenie w Łodzi. Podczas wydarzenia będzie można podziwiać widowiskowe starcia w różnych formułach. Pierwszy raz w historii FAME na jednej gali zostaną wykorzystane 3 różne areny walk: klasyczny oktagon, klatka rzymska i po raz pierwszy ring bokserski.

Gala będzie dostępna w ramach usługi „pay-per-view” (PPV) w cenie 35 zł. W Polsat Box będzie można ją obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Osobny dostęp można wykupić w serwisie Polsat Box Go, dzięki któremu otrzymamy możliwość śledzenia pojedynków w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Transmisja wydarzenia rozpocznie się w piątek, 26 sierpnia o godz. 19.30.

Podczas najbliższej gali FAME 15 spotkają się największe gwiazdy internetu, muzyki oraz świata sportu. Organizatorzy przygotowali kartę walk pełną różnorodnych i elektryzujących starć. Walką wieczoru będzie rewanżowy pojedynek o pas królowej freak fights pomiędzy Martą „Linkimaster” Linkiewicz i Anielą „Lil Masti” Bogusz.

W co-main evencie, który odbędzie się w formule K-1, zmierzą się założyciel grupy streamerskiej Xayoo Industries i rekordzista polskiego Twitch’a Marcin „Xayoo” Majkut oraz debiutujący w FAME charyzmatyczny youtuber prowadzący autorski kanał commentary Mikołaj „Konopskyy” Tylko.

Podczas FAME 15 odbędzie się również walka bokserska, w której były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej Marcin „Polish Zombie” Wrzosek skrzyżuje rękawice z debiutującym w federacji FAME MMA raperem Mariuszem „Sariusem” Gollingiem. Pojedynek odbędzie się w profesjonalnym ringu i będzie to pierwsze takie starcie w historii federacji.

Wśród kibiców wielkie emocje wzbudza długo wyczekiwany rewanż jednych z najbardziej popularnych zawodników FAME. W klatce rzymskiej spotkają się Kacper „Crusher” Błoński i Marcin Dubiel. Panowie to skonfliktowani ze sobą byli członkowie Teamu X. Ich pojedynek odbędzie się w formule “no time limit”, która niesie ze sobą ryzyko, że możemy być świadkami nokautu jednego z zawodników.

Kolejnym rewanżem, na który od dawna czekają fani freak fights, będzie walka Arkadiusza Tańculi i Mateusza „Murana” Murańskiego. Zawodnicy zdobyli popularność jako aktorzy w serialu “Lombard”. Pojedynek zaplanowano w formule MMA, 3×3 minuty.

Po zakończeniu wspomnianego pojedynku, niezależnie od jego wyniku, Tańcula stanie do walki ze wzbudzającym ogromne kontrowersje wśród kibiców ojcem Mateusza Jackiem Murańskim. Panowie zmierzą się w klatce rzymskiej, a podczas pojedynku będzie dozwolone używanie łokci. W przypadku niedyspozycji do podjęcia walki przez Arkadiusza Tańculę do klatki wejdzie Tomasz Matysiak, znany publiczności jako “Szalony Reporter”.

Jeden z najpopularniejszych streamerów w Polsce Franciszek „Franio” Rusiecki podejmie influencera Jakuba „Paramaxila” Frączka, a Rafał „Takefun” Górniak zmierzy się z Filipem Zabielskim. Walka odbędzie się w formule K-1.

Galę FAME 15 otworzy pojedynek „dwóch na dwóch” na zasadach MMA. Bracia bliźniacy Jamel i Jamil Neffati, których profil na TikToku obserwuje ponad 18 mln osób, stoczą pojedynek z duetem twórców internetowych Radosławem „Warjatem Radkiem” Kapiasem i Patrykiem Woźniakiem. Starcie zaplanowane w formule “no time limit” może zakończyć się w jednej rundzie. W sytuacji gdy w każdej z par zostanie po jednym wygranym i jednym przegranym, dojdzie do 3-minutowej rundy dogrywkowej 1 vs 1.

Transmisja Fame MMA 15 w Polsat Box – Jak zamówić?

Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do gali w cenie 35 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Transmisja i stream Fame MMA 15 w Polsat Box Go –  Jak zamówić?

Galę FAME MMA 15 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 35 zł będzie dostępne na komputerach na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – walka wieczoru, walka o pas królowej freak fights
  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – co-main event / K1
  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – boks / ring
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – klatka rzymska / No time limit / MMA
  • Arkadiusz Tańcula (ew. zastępstwo Tomasz Matysiak “Szalony Reporter”) vs Jacek Murański – klatka rzymska / MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – MMA
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – K1
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – K1
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka dwóch na dwóch / MMA

 Transmisja i stream Fame MMA 15  Transmisja i stream Fame MMA 15  Transmisja i stream Fame MMA 15

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański: „Nie chciałbym stać się więźniem walczenia”

Podczas drugiej gali KSW w Czechach Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu

Read More...
marcin tybura

Premiera nowego zegarka sygnowanego przez Marcina Tyburę

Marcin Tybura, ambasador marki zegarków Vostok Europe, ma również swój unikatowy model stworzony właśnie przez Vostok. Marcin Tybura, zawodnik wagi

Read More...
almma

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023

Amatorska Liga MMA już na początku października przygotuje kolejne zawody. Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023,

Read More...

Mobile Sliding Menu