Szef UFC: “Istnieje formuła robienia tego wszystkiego”

In Biznes, Plany On

Chociaż Dana White osiągnął sukces w świecie MMA i od lat z powodzeniem zarządza organizacją UFC, uważa, że bycie promotorem jest niezwykle wymagającym zajęciem.

Dana White od ponad 20 lat jest szefem największej marki MMA na świecie i zawsze powtarza, że uwielbia swoją pracę. Po gali UFC 277 przyznał jednak też, że nie jest to łatwe zajęcie. Podczas spotkania z dziennikarzami stwierdził:

– To wydaje się być łatwe i przyjemne. Fajnie być w pobliżu i faktycznie jest to praca marzeń, ale to nie jest łatwe. Istnieje formuła robienia tego wszystkiego. Ludzie mądrzejsi i posiadający większe pieniądze próbowali to robić i zawiedli. To zdecydowanie nie jest łatwe. Zderzamy się tyloma różnymi zewnętrznymi siłami, poczynając na kontuzjach, a na kłopotach osobistych kończąc. Jest mnóstwo spraw, z którymi borykamy się za kulisami. Spraw, którymi zajmują się nasi prawnicy, nasz dział PR itd.

Przy okazji warto przypomnieć, że będąc gościem audycji The Dave Portnoy Show With Eddie & Co Dana White został zapytany o to, kiedy powie sobie dość i przestanie pracować dla UFC.

– To trudne pytanie, bo kocham to, co robię. Nie widzę tego w najbliższej przyszłości, chyba że wydarzy się coś zwariowanego, ale na razie się na to nie zanosi.

Dana White jest prezesem organizacji UFC od roku 2001, kiedy to wraz z braćmi Fertitta kupił markę za 2 miliony dolarów. Po sprzedaży firmy już sam pozostał na stanowisku prezesa, a braci Fertitta odeszli z firmy.

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu