Mateusz Gamrot po sesji do gry EA Sports UFC 4

In Show-biznes, Zawodnicy On

Mateusz Gamrot, który pnie się w rankingu wagi lekkiej UFC, już niedługo może pojawić się jako kolejny zawodnik w grze EA Sports UFC 4.

Przy okazji swojej ostatniej walki w UFC Mateusz Gamrot miał robioną specjalną sesję zdjęciową, która będzie wykorzystana przy tworzeniu jego osoby w grze EA Sports UFC 4. Będąc gościem programu Hejt Park Mateusz powiedział:

– Robili mi przy okazji tej walki zdjęcia do gry. Całe okrążenie dookoła, plus była platforma kolorystyczna. Wydaje mi się więc, że prędzej czy później się to pojawi. Na pewno wygrana walka to przyspieszy, ale nie ukrywam, że miło mi się zrobiło, gdy zaczęli robić te zdjęcia, więc nadchodzi to na pewno.

Na razie nie wiadomo kiedy ostatecznie Mateusz pojawi się w grze, ale wiadomo kiedy ponownie wejdzie do klatki UFC. Popularny “Gamer” 22 października zmierzy się z Beneilem Dariushem podczas gali UFC 280.

W ostatniej walce Mateusz Gamrot pokonał Armana Tsarukyana i awansował na dziewiąte miejsce rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej w UFC.

Gra EA Sports UFC 4 miała swoją premierę 14 sierpnia 2020 roku. Trafiła wówczas na platformy na PlayStation 4 oraz Xbox One.

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu