Transmisja i stream Prime Show MMA 2: Kosmos

In Media, Transmisje On
- Updated

Gala Prime Show MMA 2: Kosmos, która odbędzie się 9 lipca, zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w serwisie Primemma.tv i usłudze pay-per-view, do której można wykupywać dostęp w cenie 35 zł.

Transmisja i stream Prime Show MMA 2: Kosmos dostępna będzie w serwisie internetowym Primemma.tv.

Abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go mogą zamawiać dostęp do drugiej edycji gali PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 lipca br. w Gdynia Arenie. W klatce pojawią się m.in.: Soroko, Stifler, Bombardier, a w walce wieczoru rękawice skrzyżują Norman „Stormin” Parke i Grzegorz „Szuli” Szulakowski.

Wydarzenie będzie dostępne wyłącznie w ramach usługi „pay-per-view” (PPV), w cenie 35 zł. W Polsat Box będzie można je obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Osobny dostęp można wykupić w serwisie Polsat Box Go, dzięki któremu otrzymamy możliwość śledzenia pojedynków w Smart TV, na komputerze i urządzeniach mobilnych. Transmisja gali PRIME 2: KOSMOS rozpocznie się o godzinie 19.45.

W karcie walk PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS organizatorzy zaplanowali aż dwanaście pojedynków. Walką wieczoru będzie pojedynek byłych zawodników KSW: północnoirlandzkiej gwiazdy MMA  Normana „Stormina” Parkego z byłym mistrzem w TFL w wadze lekkiej Grzegorzem „Szuli” Szulakowskim.

Na gali dojdzie do pojedynku senegalskiego zawodnika mieszanych sztuk walki w wadze super ciężkiej Sergine „Bombardiera” Ousmana Dia ze znanym z udziału w “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem. Panów dzieli ponad 50 kilogramów wagi.

W klatce swoje umiejętności pokażą również panie – Dominika Rybak podejmie Klaudię „Klaudusiek” Kapuśniak.

Były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej Marcin „Polish Zombie” Wrzosek skrzyżuje rękawice z debiutantem znanym jako ochroniarz „Oszusta z Tindera” Piotrem Kałuskim. Kontrowersyjny Adam Soroko, który przebojem wdarł się na scenę freak fightów, stanie naprzeciw jednego z uczestników „Love Island” Pawła „Tyboriego” Tyburskiego.

Równie ciekawie zapowiadają się pojedynki pomiędzy Michałem „Bagietką” Gorzelańczykiem i Janem „Pacio” Pateckim czy Jasiem Kapelą i Konradem „Skolimem” Skolimowskim.

Swoje umiejętności pokaże trener personalny Maciej Rataj w starciu z popularnym twórcą internetowym Mikołajem „Vandalem” Rdzankiem, a także Jakub „Hecman” Rygiel i Dawid „Ambro” Ambroziak.

Mateusz „Milu” Mil z 4. edycji “Hotelu Paradise” podejmie polskiego tenisistę i trenera, uczestnika kilku reality show Mikołaja Jędruszczaka.

W oktagonie zmierzą się także znani youtuberzy: Sebastian „Ztrolowany” Nowak i Marcin „Mielonidas” Makowski.

Wydarzenie otworzy pojedynek Mateusza „Tarzana” Leśniaka z Kacprem „Kajmano” Kabarą.

Podczas gali Popek zagra koncert z DJ-em Claysteerem, a wspólnie z Dominikiem Abusem skomentuje galę w Strefie Cringe’u.

Transmisja i stream PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS dla abonentów Polsat Box

Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do gali w cenie 35 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Transmisja i stream PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS online w Polsat Box Go

Galę PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. Wydarzenie w cenie 35 zł będzie dostępne na komputerach na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk

Norman „Stormin” Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski – walka wieczoru

Damian „Stifler” Zduńczyk vs Sergine „Bombardier” Ousmane Dia

Dominika Rybak vs Klaudia „Klaudusiek” Kapuśniak

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr Kałuski

Adam Soroko vs Paweł „Tybori” Tyburski

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs Jan „Pacio” Patecki

Jaś Kapela vs Konrad „SKOLIM” Skolimowski

Maciej Rataj vs Mikołaj „Vandalek” Rdzanek

Jakub „Hecman” Rygiel vs Dawid „Ambro” Ambroziak

Mateusz „Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak

Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Marcin „Mielonidas” Makowski

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Kacper „Kajmano” Kabara

Transmisja i stream Transmisja i stream Prime Show MMA Transmisja i stream Transmisja i stream Prime Show MMA Transmisja i stream Transmisja i stream Prime Show MMA

 

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu