Jędrzejczyk: “Będę chciała pomagać polskim zawodnikom dostać się do UFC”

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On
joanna jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk Fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, po zakończeniu sportowej kariery chciałaby pomagać polskim zawodnikom wchodzić do dużych, amerykańskich organizacji MMA.

Joanna Jędrzejczyk jest bardzo aktywną zawodowo osobą i nie planuje zwalniać tempa. W przyszłości chce zostać menadżerką. Po swojej ostatniej walce i powrocie do Polski, Joanna powiedziała, jak zapatruje się na swoją przyszłość działalność menadżerską.

– Myślę, że będę chciała pomagać głównie polskim zawodnikom dostawać się do UFC czy do innych dużych organizacji, bo często się myśli o tej jednej organizacji czekając na nią wiele lat i biorąc jakieś walki. Jest kilku wspaniałych polskich zawodników, prospektów, którzy wzięli jedną walkę, przegrali i niestety tą przegraną niepotrzebnie walką sobie gdzieś grodzili drogę wejścia do UFC czy innych dużych organizacji jak Bellatora czy PFL, które również oferują bardzo duże pieniądze. A to też jest ważne. MMA to nie jest tylko hobby i pasja, ale przede wszystkim praca, za którą każdy zawodnik powinien dostać godne wynagrodzenie.

Joanna Jędrzejczyk miała już okazje pomagać w rozmowach pomiędzy UFC i Mateuszem Gamrotem, który przechodził z KSW pod skrzydła amerykańskiej marki.

Joanna Jędrzejczyk, która podczas niedawnego gali UFC w Singapurze przegrała pojedynek z Weili Zhang, zaraz po walce ogłosiła przejście na sportową emeryturę.

You may also read!

daniel-rutkowski

“Styl życia, praca, wszystko” – Daniel Rutkowski o walczeniu

Daniel Rutkowski. Fot. KSW Podczas gali KSW 73 do klatki powróci Daniel Rutkowski, numer jeden rankingu

Read More...
szymon-kołecki

“To nie był jakiś finansowy kokos” – Kołecki o walce z Pudzianowskim

Szymon Kołecki. Fot. KSW Szymon Kołecki nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Mariuszem Pudzianowskim, ale

Read More...
Przemysław Saleta

“Pomysłów będzie coraz więcej” – Saleta o tzw. freak fightach

Zdaniem Przemysława Salety, byłego mistrza Europy w boksie zawodowym, rynek tzw. freak fightów będzie się dalej rozwijał i dostarczał

Read More...

Mobile Sliding Menu