KSW planuje dwie zagraniczne gale na 2022 rok

In Biznes, Plany On
- Updated

Organizacja KSW na drugą połowę roku szykuje dwie gale zagraniczne. Na razie jednak nie ogłoszono w jakich krajach te wydarzenia mają się odbyć.

O kolejnych zagranicznych galach KSW mówi się od dawna. Na ten rok polska marka ma zaplanowane takie wydarzenia, ale cały czas nie było wiadomo czy faktycznie do nich dojdzie. Teraz Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, w programie Oktagon Live powiedział, że jedna z nich w zasadzie jest już pewna.

– Bardzo zaawansowane plany mamy na drugi półrocze. Będą dwie zagraniczne gale. Jedna już jest na 100 procent właściwie pewna. Przy drugiej pewne elementy kontraktowe związane z lokalnymi władzami i halą musimy dopiąć.

Mówiąc natomiast o konkretnych krajach, Martin Lewandowski stwierdził:

– Jeden nowy kraj, a do jednego powrócimy. Jeden kraj niestety nam w tym roku trochę zdryfował i prawdopodobnie zrobimy – tu konkretnie mówię o Niemczech – już w 2023 roku.

Do tej pory KSW przygotowało swoje zagraniczne gale w Anglii, Irlandii i Chorwacji. Pierwsza zagraniczna gala polskiej marki została zorganizowana w Anglii. KSW 32: Road to Wembley, odbyła się 31 października 2015 roku. Teraz na powrót do Anglii czeka również Martyn Ford, który już jakiś czas temu podpisał kontrakt z KSW, ale swój debiut dla polskiej organizacji chce zanotować u siebie, na Wyspach.

Martin Lewandowski przyznał, że gala w Anglii jest dziś utrudniona do realizacji w związku z brexitem, który przekłada się na całą logistykę i rozliczanie wydarzenia.

You may also read!

UFC 276 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 276: Adesanya

Read More...
mateusz gamrot

“Przez dwa dni musiałem łykać tabletki przeciwbólowe” – Gamrot o ostatniej walce

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Tuż po swojej ostatniej walce Mateusz Gamrot przechodził trudne chwile związane z

Read More...
joanna jędrzejczyk

Jędrzejczyk: “Będę chciała pomagać polskim zawodnikom dostać się do UFC”

Joanna Jędrzejczyk Fot. instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, po zakończeniu sportowej kariery chciałaby pomagać polskim

Read More...

Mobile Sliding Menu