Nowi sponsorzy i partnerzy 4. Mistrzostw MMA

In Marketing, Sponsoring On

MMA Polska

Przed nadchodzącymi 4. Mistrzostwami MMA, Stowarzyszenie MMA Polska ogłosiło rozpoczęcie kilku nowych współprac.

Partnerem 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska zostało województwo lubelskie, które jest trzecim co do wielkości województwem w Polsce i ósmym najludniejszym regionem w naszym kraju. Znajduje się blisko granicy i dlatego można je nazwać oknem Polski we wschodniej Europie.

Sponsorem 4. Mistrzostw MMA został eBilet.pl, lider internetowej sprzedaży biletów w branży kulturalno – rozrywkowej w Polsce. Współpracuje z największymi krajowymi i międzynarodowymi organizatorami imprez, świadczącmi usługi sprzedaży indywidualnej, korporacyjnej, a także promocji i kompleksowej obsługi imprez. Oferuje systemy sprzedaży biletów i kontroli wejść na wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe. Udostępnia organizatorom i partnerom kompletne rozwiązania technologiczne do bieżącej edycji oraz śledzenia trendów sprzedaży. Jest pionierem nowoczesnych technologii dla rynku e – commerce.

Kolejnym sponsorem została firma Bogdanka, odpowiedzialny społecznie mecenas sportu na Lubelszczyźnie. Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniających się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych.

Zmagania amatorskich fighterów w ramach 4. Mistrzostw MMA odbędą się 11 czerwca. Turniej zostanie zorganizowany w nowo otwartej hali sportowej Azoty Arena w Puławach.

Na liście startowej znalazło się 267 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 80 klubów sportowych z całego kraju.

4. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców, a ich przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Czerwcowe Mistrzostwa MMA będą czwartym turniejem amatorskiego MMA zorganizowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska. Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA został zorganizowany 12 czerwca 2021 roku w Warszawie. Wydarzenie przyciągnęło do rywalizacji blisko 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski. 2. Mistrzostwa MMA odbyły się 30 października 2021 roku w Gliwicach. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek. Trzeci turniej przygotowany w kwietniu tego roku w Warszawie okazał się rekordowy. W trzech klatkach zawalczyło blisko 300 młodych osób.

You may also read!

UFC 276 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 276: Adesanya

Read More...
mateusz gamrot

“Przez dwa dni musiałem łykać tabletki przeciwbólowe” – Gamrot o ostatniej walce

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Tuż po swojej ostatniej walce Mateusz Gamrot przechodził trudne chwile związane z

Read More...
joanna jędrzejczyk

Jędrzejczyk: “Będę chciała pomagać polskim zawodnikom dostać się do UFC”

Joanna Jędrzejczyk Fot. instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, po zakończeniu sportowej kariery chciałaby pomagać polskim

Read More...

Mobile Sliding Menu