Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

In Zarobki, Zawodnicy On

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze.

Mariusz Pudzianowski nie kryje, że jest zadowolony z wypłat, które otrzymuje za walki w okrągłej klatce KSW. Będąc gościem programu Hejt Park na Kanale Sportowym „Pudzian” został zapytany o to, czy za najbliższą walkę z Michałem Materlą otrzyma najwyższą wypłatę w karierze?

– Czy największa kasa? Chyba nie – stwierdził Pudzianowski. – Z KSW nie narzekam. Naprawdę dobrze nam się pracuje i nie jest to żadna tajemnica, że są to sześciocyfrowe rachunki. Więc ja na KSW nie narzekam, bardzo dobrze nam się pracuje już 13 lat i nigdy nie mieliśmy kłopotów finansowych.

Pudzianowski doprecyzował później, co miał na myśli mówiąc o sześciocyfrowych rachunkach.

– 6 zer po jakiejś cyfrze.

Mariusz Pudzianowski to człowiek, który zupełnie zmienił oblicze polskiego MMA. Pięciokrotny zdobywca tytułu Mistrza Świata Strongman zadebiutował w KSW podczas gali KSW 12 w 2009 roku i przyciągnął za sobą miliony fanów. Od tamtej pory zawodnik z Białej Rawskiej stoczył 23 pojedynki w białym ringu i okrągłej klatce. „Pudzian” ma na koncie najwięcej nokautów i nokautów technicznych w historii KSW. W ostatnim czasie Pudzianowski zanotował serię czterech wygranych.

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

Mobile Sliding Menu