Fame MMA 14 – transmisja i stream

In Media, Transmisje On

Gala Fame MMA 14, która odbędzie się już 14 maja zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view, do której można wykupywać już dostęp w cenie 35 zł.

Transmisja i stream Fame MMA 14 będą dostępne tradycyjnie na platformie Famemma.tv, gdzie po wykupieniu dostępu do usługi będzie można obejrzeć galę..

Natomiast dostęp do gali można też już zamawiać w Polsat Box oraz serwisie Polsat Box Go. Pełna informacja dotycząca gali i sposobu zamawiania dostępu do niej poniżej.

Cena realizowanego w systemie pay-per-view (PPV) wydarzenia to 35 zł. W Polsat Box będzie dostępne na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej. Dostęp do wydarzenia można również wykupić w serwisie Polsat Box Go i oglądać je w dowolnym miejscu na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na wielu urządzeniach.

Transmisja i stream Fame MMA 14 w Polsat Box

W walce wieczoru dojdzie do pojedynku dwóch debiutujących zawodników: idola nastolatków, znanego z projektu Ekipa Mateusza „Tromby” Trąbki (88 kg) oraz jednego z czołowych twórców polskiego „commentary” Tomasza „Gimpera” Działowego (79 kg).

W ramach co-main eventów odbędą się dwa emocjonujące pojedynki. W pierwszym z nich założyciel grupy streamerskiej Xayoo Industries i rekordzista polskiego Twitch’a Marcin „XAYOO” Majkut (79 kg) zawalczy z popularnym youtuberem Sergiuszem “Nitro” Górskim (72 kg), który przegrał swoją debiutancką walkę w oktagonie podczas FAME 13. W drugim, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek młodego pokolenia Agata “Fagata” Fąk (58 kg) zmierzy się z debiutującą w oktagonie Moniką „Moną” Kociołek (57 kg).

Obiecująco zapowiada się także walka skonfliktowanych ze sobą zawodników, którzy wygrali swoje pojedynki na gali FAME 13: Piotra Szeliego” Szeligi (97 kg) z Normanem Storminem” Parkem (86 kg). Walka rozegra się w słynnej rzymskiej klatce, co gwarantuje wielkie emocje już od pierwszych sekund. Dodatkowych wrażeń dostarczy także oryginalna formuła – zawodnicy pierwszą rundę stoczą na zasadach boksu w małych rękawicach, a kolejne dwie rundy na zasadach MMA.

Na gali dojdzie również do pojedynku o mistrzowski pas w kategorii do 77 kilogramów. Zmierzą się w nim broniący tytułu Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka (78 kg) i znany z reality-show „Ex na plaży” Krystian “Krycha” Wilczak (82 kg).

Ponadto fani freak fightów będą mogli obejrzeć walkę pomiędzy popularnym youtuberem branży fitness Adamem „AJ The Polish American” Josefem (98 kg) a Mateuszem “Mattem Fit Loversem” Januszem (84 kg), który zastąpi kontuzjowanego Roberta Karasia. Panowie zmierzą się w formule K-1 w małych rękawicach, na dystansie trzech rund po trzy minuty.

W oktagonie pojawi się także uczestnik 6 sezonów Warsaw Shore, dwukrotny wicemistrz świata w kickboxingu Alan „Alanik” Kwieciński (84,5 kg) w pojedynku ze znanym m.in. z filmów „Inni ludzie”, „Asymetria” czy serialu „Lombard, życie pod zastaw” Mateuszem „Muranem” Murańskim (106,6 kg). Niechęć obu zawodników do siebie jest powszednie znana. Do jej eskalacji doszło na pierwszej konferencji przed galą FAME 14.

Mariusz Słoński (75 kg), popularny twórca internetowy posługujący się pseudonimem „Hejter” skrzyżuje rękawice z jednym z bardziej doświadczonych zawodników FAME MMA Dawidem Malczyńskim (79 kg).

W pojedynku otwierającym galę wystąpi gwiazda „Królowych życia” Katarzyna „Laluna” Alexander (74,5 kg). Jej nową rywalką jest Wiktoria Jaroniewska (59 kg) – debiutująca w sportach walki 20-letnia zawodniczka EUCO-UKS Dziewiątki Legnica, grająca w 1. Lidze Kobiet w piłce ręcznej.

Transmisja Fame MMA 14 w Polsat Box – Jak zamówić?

Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do Gali w systemie PPV w cenie 35 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia w Polsat Box (dostęp ten nie obejmuje serwisu Polsat Box Go) można składać na cztery sposoby:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowej aplikacji iPolsat Box: ipolsatbox.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na wybranych dekoderach.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.30 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz telewizji internetowej znajdą na pozycji 333.

Abonenci Polsat Box mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

Transmisja i stream Fame MMA 14 w Polsat Box Go –  Jak zamówić?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV Galę FAME 14 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć na żywo za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go, w cenie 35 zł.

Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne na komputerach na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Płatności można realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą (dla użytkowników zweryfikowanych adresem e-mail), przelewem lub BLIK-iem, w zależności od modelu urządzenia użytkownika. Zakupioną w Polsat Box Go galę będzie można obejrzeć na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk 

Mateusz „Tromba” Trąbka vs Tomasz „Gimper” Działowy – main event
Marcin „Xayoo” Majkut vs Sergiusz “Nitrozyniak” Górski – co-main event
Monika „MONA” Kociołek vs Agata „FAGATA” Fąk – co-main event
Piotr „Szeli” Szeliga vs Norman „Stormin” Parke – walka w klatce rzymskiej
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – walka o pas mistrzowski
Adam „Aj The Polish American” JOSEF vs Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz
Alan „Alanik” Kwieciński vs Mateusz „Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna „Laluna” Alexander vs Wiktoria Jaroniewska

źródło: informacja prasowa

 Transmisja i stream Fame MMA 14  Transmisja i stream Fame MMA 14  Transmisja i stream Fame MMA 14

You may also read!

UFC 276 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 276: Adesanya

Read More...
mateusz gamrot

“Przez dwa dni musiałem łykać tabletki przeciwbólowe” – Gamrot o ostatniej walce

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Tuż po swojej ostatniej walce Mateusz Gamrot przechodził trudne chwile związane z

Read More...
joanna jędrzejczyk

Jędrzejczyk: “Będę chciała pomagać polskim zawodnikom dostać się do UFC”

Joanna Jędrzejczyk Fot. instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, po zakończeniu sportowej kariery chciałaby pomagać polskim

Read More...

Mobile Sliding Menu