Andrzej Grzebyk: “Trochę to pod publikę było wykreowane”

In Marketing, Reklama On
- Updated
andrzej grzebyk
Andrzej Grzebyk. Fot. KSW

Andrzej Grzebyk, który podczas KSW 67 zmierzy się z Adrianem Bartosińkim, przyznał, że pomiędzy nim a jego rywalem nie tzw. złej krwi.

W trailerze zapowiadającym pojedynek Andrzeja Grzebyka z Adrianem Bartosińskim, panowie nie szczędzili sobie mocnych słów. Wygląda jednak na to, że był to tylko wyreżyserowany konflikt, o czym powiedział Andrzej Grzebyk w trakcie rozmowy dla KSW przed nadchodzącą galą.

– Nie ma złej krwi między nami. Szanujemy się. Nie na jednych galach się spotykamy, rozmawiamy, siedzimy koło siebie. Trochę to pod publikę było wykreowane, żeby były kliknięcia i żeby wszystko się zgadzało. Do klatki wchodzimy czysto sportowo, z szacunkiem, respektem. Piątki przybijemy i zrobimy fajną walkę, fajne show.

Dziś podczas wczesnego ważenia przed galą idealnie w limicie kategorii półśredniej zmieścił się Adrian Bartosiński, natomiast Andrzej Grzebyk, wzniósł na wagę o 300 gramów za dużo. Zawodnik z Rzeszowa był jednym z czterech fighterów, którzy mieli problemy ze zbiciem wagi podczas porannego ważenia. Andrzej Grzebyk został ukarany odjęciem 30% wypłaty za przekroczenie limitu. Inni zawodnicy, którzy nie wypełnili limitu wagowego to: Caio Bitencourt, Idris Amizhaev i Filip Pejić.

Transmisję z gali KSW 67 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total.

Start gali KSW 67 o godzinie 19:00.

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu