Marian Ziółkowski: „Dla mnie pieniądze nigdy aż tak bardzo się nie liczyły”

In Zarobki, Zawodnicy On
- Updated
marian ziółkowski
Marian Ziółkowski. Fot. KSW

Poziom sportowy i testy antydopingowe są tym, co najbardziej przyciąga Mariana Ziółkowskiego do organizacji UFC.

Marian Ziółkowski jest dziś mistrzem wagi lekkiej organizacji KSW. Nie kryje jednak, że kiedyś chciałby spróbować swoich sił w najważniejszym oktagonie świata. Zdaje sobie natomiast sprawę, że przechodząc pod skrzydła marki UFC, jego zarobki najpewniej na początku by spadły. Będąc gościem programu Misja Sport w serwisie Onet.pl Marian Ziółkowski powiedział:

– Nie oczekiwałbym, że nawet jako mistrz KSW, który dobrze zarabia, zaraz dostanę takie same albo lepsze pieniądze. Dla mnie pieniądze nigdy aż tak bardzo się nie liczyły.

Ziółkowski powiedział również, co ciągnie go do amerykańskiej organizacji UFC.

– Ważniejsze, że to jest największa organizacja na świecie. Tam są testy antydopingowe, czego nie ma chyba nigdzie indziej. Nie mówię tylko o Polsce, ale nigdy nie słyszałem, żeby jakiekolwiek testy były w Bellatorze. To jest dla mnie największy wyznacznik, więc bardziej skoncentrowałbym się na tych dwóch rzeczach – poziomie sportowym i testach, a niekoniecznie na pieniądzach.

Marian jest dziś na fali trzech wygranych z rzędu. Dla KSW walczy od roku 2018. Pas zdobył w pojedynku z Romanem Szymańskim. Podczas gali KSW 66 w Szczecinie Marian Ziółkowski obronił pas wagi lekkiej KSW w starciu z Borysem Mańkowskim.

Zobacz również: UFC zainteresowane rozmowami na temat Mariana Ziółkowskiego

You may also read!

almma

ALMMA 241 Lądek Zdrój

Amatorska Liga MMA wraca z kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się na Dolnym Śląsku. 20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Lądka

Read More...

UFC 300: Pereira vs Hill – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 300: Pereira

Read More...

Salahdine Parnasse: „Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi”

Salahdine Parnasse. Fot. KSW Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, już 6 kwietnia stanie

Read More...

Leave a reply:

Mobile Sliding Menu