KSW planuje regularne powroty do Szczecina

In Biznes, Plany On

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to miejsce regularnie.

4 października 2014 roku organizacja KSW po raz pierwszy w historii zawitała do Szczecina i przygotowała tam galę KSW 28: Fighters’ Den. Po kilku latach przerwy organizacja wróciła do tego miasta i 15 stycznia przygotowała galę KSW 66.

Długa przerwa pomiędzy kolejnymi wydarzeniami w Szczecinie może się teraz skrócić. W rozmowie z Mateuszem Borkiem podczas ostatniej gali Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, powiedział:

– Mogę potwierdzić tyle, że bardzo mocno rozważamy powrót i to powrót cykliczny. Czy to będzie to będzie raz do roku, czy to będzie raz na dwa lata, Szczecin na pewno będzie gościł nie raz KSW.

Walką wieczoru pierwszego wydarzenia KSW w Szczecinie było starcie Karola Bedorfa, który po raz pierwszy stanął do obrony tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej. Zmierzył się w klatce z Rollesem Gracie i rozbił go już w pierwszej rundzie. Michał Materla wszedł do klatki przed walką Karola i skonfrontował się z Jorge Luisem Bezerrą. Polski mistrz zawalczył świetnie przed własną publicznością i pokonał rywala już w drugiej rundzie pojedynku.

Tym razem w starciu wieczoru kibice zobaczyli walkę o pas wagi lekkiej, w której Marian Ziółkowski obronił tytuł w starciu z Borysem Mańkowskim. Podczas gali KSW 66 pojawił się oczywiście również Michał Materla, który w pięknym stylu znokautował Jasona Radcliffe’a.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu