KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

In Biznes, Plany On

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie zorganizowana w tym mieście. 

O gali KSW w Radomiu mówi się już od dłuższego czasu, ale ostateczna decyzja dotycząca tego wydarzenia jeszcze nie zapadła. Podczas KSW 66 Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, zapytany o sprawę gali KSW 68 odpowiedział:

– Niestety tutaj musimy stoczyć jakby dwie walki. Po pierwsze, jak wiemy w samym Radomiu sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli wielu osobom i wielu instytucjom. Nie mamy na to żadnego bezpośredniego wpływu. Bardzo chcielibyśmy zorganizować galę w Radomiu, bo nigdy nie była tam organizowana. Mamy kilka innych miast na mapie, ale może się też tak wydarzyć, że zostaniemy w Warszawie, może z nieco większą halą.

Martin Lewandowski nie zamyka natomiast drzwi do tego, aby prędzej czy później pojawić się w Radomiu z galą KSW.

– Jeżeli nie uda nam się zorganizować tej gali w marcu, będziemy na pewno do niej dążyli w przyszłości. Mamy kapitalnych zawodników właśnie z Radomia i okolic i szkoda byłoby nie wykorzystać tej potencjalnie nadarzającej się szansy. Dlatego apelujemy do pana prezydenta: KSW jest gotowe. W marcu może być w Radomiu. Prosimy o sygnał i zielone światło.

Ostatnia gala KSW odbyła się w Szczecinie. Teraz natomiast KSW szykuje się do tego, aby pojawić się w lutym w Warszawie. Ma to być w założeniu gala studyjna, ale ostatecznie publiczność będzie mogła zająć na hali między 1000 a 1500 miejsc. Główną atrakcję KSW 67 będzie starcia o pas wagi ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem i Darko Stosiciem.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu