KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

In Biznes, Plany On

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie zorganizowana w tym mieście. 

O gali KSW w Radomiu mówi się już od dłuższego czasu, ale ostateczna decyzja dotycząca tego wydarzenia jeszcze nie zapadła. Podczas KSW 66 Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, zapytany o sprawę gali KSW 68 odpowiedział:

– Niestety tutaj musimy stoczyć jakby dwie walki. Po pierwsze, jak wiemy w samym Radomiu sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli wielu osobom i wielu instytucjom. Nie mamy na to żadnego bezpośredniego wpływu. Bardzo chcielibyśmy zorganizować galę w Radomiu, bo nigdy nie była tam organizowana. Mamy kilka innych miast na mapie, ale może się też tak wydarzyć, że zostaniemy w Warszawie, może z nieco większą halą.

Martin Lewandowski nie zamyka natomiast drzwi do tego, aby prędzej czy później pojawić się w Radomiu z galą KSW.

– Jeżeli nie uda nam się zorganizować tej gali w marcu, będziemy na pewno do niej dążyli w przyszłości. Mamy kapitalnych zawodników właśnie z Radomia i okolic i szkoda byłoby nie wykorzystać tej potencjalnie nadarzającej się szansy. Dlatego apelujemy do pana prezydenta: KSW jest gotowe. W marcu może być w Radomiu. Prosimy o sygnał i zielone światło.

Ostatnia gala KSW odbyła się w Szczecinie. Teraz natomiast KSW szykuje się do tego, aby pojawić się w lutym w Warszawie. Ma to być w założeniu gala studyjna, ale ostatecznie publiczność będzie mogła zająć na hali między 1000 a 1500 miejsc. Główną atrakcję KSW 67 będzie starcia o pas wagi ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem i Darko Stosiciem.

You may also read!

głowacki krzysztof

Miliony wyświetleń nokautu w wykonaniu Głowackiego

Krzysztof Głowacki. Fot. KSW Krzysztof Głowacki udanie zadebiutował w świecie MMA, a jego nokaut na Patryku

Read More...

„Żeby robić więcej niż te dwanaście gal…” – dyrektor sportowy KSW o planach

Fot. KSW Organizacja KSW przygotowuje dwanaście gal rocznie i na razie nie planuje zwiększać tej liczby.

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Stowarzyszenie MMA Polska zostało oficjalnie przyjęte do grona członków zwyczajnych Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 6 czerwca w trakcie obrad zarządu Polskiego

Read More...

One commentOn KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu