“Suma zysków i start jest na plus” – szef KSW o współpracy z Viaplay

In Media, Umowy telewizyjne On
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski

Szefowie organizacji KSW i Viaplay są zadowoleni z wyników, jakie osiągnęli dzięki pierwszej gali polskiej organizacji pokazywanej na nowej platformie streamingowej.

Pod koniec roku 2021 organizacja KSW ogłosiła zakończenie współpracy z Polsatem i rozpoczęcie wspólnych działań z platformą streamingową Viaplay. Pierwsza gala, którą można było zobaczyć na platformie odbyła się 18 grudnia i według Martina Lewandowskiego, jednego z szefów KSW, zrobiła bardzo dobre wyniki oglądalności. W rozmowie z Maciejem Turskim w programie HejtPark Lewandowski powiedział:

– Viaplay jest bardzo zadowolone z liczby subksrybentów, którzy przyszli i z oglądalności. Wyniki były bardzo dobre. Co więcej, sponsorzy, którzy już też zostali na tej zmianie, też są bardzo zadowoleni, więc to też świadczy o tym, że nagle im się nie pozmieniały cyferki.

Od czasu rozpoczęcia współpracy z Viaplay użytkownicy z Polski nie mogą już korzystać z serwisu streamingowej KSWTV. Sama platforma KSW osiągnęła jednak dobre wyniki za granicami naszego kraju.

– KSWTV zyskało na oglądalności na rynkach zagranicznych i była to jedna z lepszych oglądalność procentowo, jak na zagraniczny rynek. KSWTV zyskało więc na rynkach europejskich.

Podsumowując współpracę w Viaplay Martin Lewandowski powiedział:

– Suma zysków i start jest na plus.

Druga gala KSW dostępna na platformie Viaplay odbędzie się już 15 stycznia. W trakcie KSW 66 dojdzie do dwóch walk mistrzowskich. Marian Ziółkowski stanie do obrony pasa wagi lekkiej przeciwko Borysowi Mańkowskiemu, a Tomasz Narkun, mistrz wagi półciężkiej, zmierzy się z Ibragimem Chuzhigaevem.

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu