“Suma zysków i start jest na plus” – szef KSW o współpracy z Viaplay

In Media, Umowy telewizyjne On
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski

Szefowie organizacji KSW i Viaplay są zadowoleni z wyników, jakie osiągnęli dzięki pierwszej gali polskiej organizacji pokazywanej na nowej platformie streamingowej.

Pod koniec roku 2021 organizacja KSW ogłosiła zakończenie współpracy z Polsatem i rozpoczęcie wspólnych działań z platformą streamingową Viaplay. Pierwsza gala, którą można było zobaczyć na platformie odbyła się 18 grudnia i według Martina Lewandowskiego, jednego z szefów KSW, zrobiła bardzo dobre wyniki oglądalności. W rozmowie z Maciejem Turskim w programie HejtPark Lewandowski powiedział:

– Viaplay jest bardzo zadowolone z liczby subksrybentów, którzy przyszli i z oglądalności. Wyniki były bardzo dobre. Co więcej, sponsorzy, którzy już też zostali na tej zmianie, też są bardzo zadowoleni, więc to też świadczy o tym, że nagle im się nie pozmieniały cyferki.

Od czasu rozpoczęcia współpracy z Viaplay użytkownicy z Polski nie mogą już korzystać z serwisu streamingowej KSWTV. Sama platforma KSW osiągnęła jednak dobre wyniki za granicami naszego kraju.

– KSWTV zyskało na oglądalności na rynkach zagranicznych i była to jedna z lepszych oglądalność procentowo, jak na zagraniczny rynek. KSWTV zyskało więc na rynkach europejskich.

Podsumowując współpracę w Viaplay Martin Lewandowski powiedział:

– Suma zysków i start jest na plus.

Druga gala KSW dostępna na platformie Viaplay odbędzie się już 15 stycznia. W trakcie KSW 66 dojdzie do dwóch walk mistrzowskich. Marian Ziółkowski stanie do obrony pasa wagi lekkiej przeciwko Borysowi Mańkowskiemu, a Tomasz Narkun, mistrz wagi półciężkiej, zmierzy się z Ibragimem Chuzhigaevem.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu