Mańkowski i Gamrot w reklamie Body Chief

In Sponsoring, Zawodnicy On
- Updated
mateusz gamrot borys mańkowski
Mateusz Gamrot i Borys Mańkowski. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot

Borys Mańkowski i Mateusz Gamrot, zawodnicy MMA trenujący w poznańskim klubie Czerwony Smok, wystąpili w reklamie marki Body Chief, zajmującej się dostarczaniem dietetycznego cateringu.

Borys Mańkowski i Mateusz Gamrot są nie tylko kolegami z maty, ale również przyjaciółmi poza nią. Wspólnie razem trenują i wspólnie wystąpili również w reklamie marki Body Chief. W tym samym materiale można również zobaczyć Magdę Gessler czy Kubę Wojewódzkiego.

Obaj zawodnicy udostępnili w swoich mediach społecznościowych klip promocyjny, w którym się razem pojawili.

Mateusz Gamrot w roku 2021 stoczył trzy pojedynki w UFC i wszystkie wygrał. Na razie nie wiadomo kiedy Mateusz pojawi się ponownie w oktagonie UFC. Wiadomo natomiast, że teraz chciałby nieco odpocząć od startów i poświecić czas rodzinie. Termin powrotu planuje na drugi kwartał przyszłego roku, ale nie wyklucza też, że być może, gdyby pojawiła się świetna oferta, wszedłby do klatki wcześniej.

Natomiast Borys Mańkowski podczas gali KSW 66 spróbuje ponownie znaleźć się na sportowym szczycie. Tym razem jednak były mistrz wagi półśredniej będzie chciał zdobyć tytuł kategorii lekkiej. Do pojedynku Borysa Mańkowskiego z Marianem Ziółkowskim dojdzie już 15 stycznia w Szczecinie.

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu