„Negocjacje trwają” – Joanna Jędrzejczyk o kolejnej walce

In Aktualności, Walki i historie, Zawodnicy On
- Updated
fot. instagram.com/joannajedrzejczyk
fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk cały czas jeszcze nie wie, kto ostatecznie będzie jej najbliższą przeciwniczką w oktagonie UFC.

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC wagi słomkowej, ma wrócić do klatki pod koniec pierwszego kwartału 2022 roku. Jak sama mówi, mogła poczekać do drugiej połowy roku, aby od razu walczyć o pas mistrzowski, ale wybrała wcześniejszą opcję boju. W wywiadzie dla serwisu Polsatsport.pl Joanna powiedziała również, że rozmowy z w sprawie detali dotyczących walki cały czas trwają.

– Jeśli chodzi o kontrakt, miejsce, czas i przeciwniczkę, to jeszcze są negocjacje. Negocjacje trwają. Najważniejsze, że ja po tych dwóch latach, które minęły mi bardzo szybko – jak dwa miesiące – poczułam na nowo siłę, czystą głowę, bardzo silne serce do tego, aby wrócić. (…) Wracam teraz do domu, do American Top Team, gdzie będę trenować ze światową czołówką.

Joanna za dwa tygodnie planuje wyjazd do USA i rozpoczęcie obozu przygotowawczego. Zapytana natomiast o potencjalnej rywalki stwierdziła:

– Prawdopodobnie będzie to Weili Zhang, są też duże szanse na Mackenzie Dern, chociaż ona też prawdopodobnie ma zabukowaną walkę.

Joanna Jędrzejczyk walczy dla organizacji UFC od roku 2014. W tym czasie stoczyła 14 pojedynków i wywalczyła mistrzowski pas wagi słomkowej. W ostatnim pojedynku przegrała na punkty z mistrzynią Weili Zhang, ale starcie to były niezwykle emocjonujące i wyrównane. Obie zawodniczki zostały wyróżnione za najlepszą walkę roku w plebiscycie World MMA Awards.

You may also read!

UFC migu

UFC 286 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów gali UFC 286: Edwards vs Usman 3. Wydarzenie odbyło się w Londynie

Read More...

„Słynął z bardzo szybkich rąk” – Marian Ziółkowski o rywalu dla Mameda

Marian Ziółkowski, mistrz KSW wagi lekkiej, przedstawił czterech rywali, którzy mogliby potencjalnie zmierzyć się z Mamedem Khalidovem w walce

Read More...
Artur Szpilka

Artur Szpilka: „Wyzwanie i szansa, ale też każdy z nas walczy dla siana”

Artur Szpilka. Fot. KSW Artur Szpilka nie kryje, że jednym z elementów, które sprawiły, że zmierzy

Read More...

One commentOn „Negocjacje trwają” – Joanna Jędrzejczyk o kolejnej walce

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu