“Negocjacje trwają” – Joanna Jędrzejczyk o kolejnej walce

In Aktualności, Walki i historie, Zawodnicy On
- Updated
fot. instagram.com/joannajedrzejczyk
fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk cały czas jeszcze nie wie, kto ostatecznie będzie jej najbliższą przeciwniczką w oktagonie UFC.

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC wagi słomkowej, ma wrócić do klatki pod koniec pierwszego kwartału 2022 roku. Jak sama mówi, mogła poczekać do drugiej połowy roku, aby od razu walczyć o pas mistrzowski, ale wybrała wcześniejszą opcję boju. W wywiadzie dla serwisu Polsatsport.pl Joanna powiedziała również, że rozmowy z w sprawie detali dotyczących walki cały czas trwają.

– Jeśli chodzi o kontrakt, miejsce, czas i przeciwniczkę, to jeszcze są negocjacje. Negocjacje trwają. Najważniejsze, że ja po tych dwóch latach, które minęły mi bardzo szybko – jak dwa miesiące – poczułam na nowo siłę, czystą głowę, bardzo silne serce do tego, aby wrócić. (…) Wracam teraz do domu, do American Top Team, gdzie będę trenować ze światową czołówką.

Joanna za dwa tygodnie planuje wyjazd do USA i rozpoczęcie obozu przygotowawczego. Zapytana natomiast o potencjalnej rywalki stwierdziła:

– Prawdopodobnie będzie to Weili Zhang, są też duże szanse na Mackenzie Dern, chociaż ona też prawdopodobnie ma zabukowaną walkę.

Joanna Jędrzejczyk walczy dla organizacji UFC od roku 2014. W tym czasie stoczyła 14 pojedynków i wywalczyła mistrzowski pas wagi słomkowej. W ostatnim pojedynku przegrała na punkty z mistrzynią Weili Zhang, ale starcie to były niezwykle emocjonujące i wyrównane. Obie zawodniczki zostały wyróżnione za najlepszą walkę roku w plebiscycie World MMA Awards.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu