“Uncle Dana był wdzięczny kilka razy” – Jędrzejczyk o finansach w UFC

In Zarobki, Zawodnicy On
joanna jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk. Fot. Instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, postanowiła wrócić do oktagonu UFC i zawalczyć ponownie po blisko dwóch latach przerwy od startów.

Jędrzejczyk planuje powrót do oktagonu UFC pod koniec pierwszego kwartału tego roku. Za kilka tygodni wyjeżdża ponownie do USA, gdzie będzie przygotowywać się do starcia w klubie American Top Team. Będąc gościem noworocznego wydania programu na Kanale Sportowym Joanna powiedziała, co ciągnie ją do klatki.

– Czuję ten głód walki, czuję ten głód sportowca. To jest ciężkie. Mam 34 lata i to jest trudna decyzja, bo też mam życie prywatne, a ten sport kosztuje bardzo dużo zdrowia.

Zapytana natomiast o to, czy wraca również ze względów finansowych, Joanna stwierdziła:

– Z tymi zarobkami, to jest różnie. (…) Jak już jest się mistrzem UFC, to ma się wpływy z pay per view. Wiele osób wie, że ja sprzedaję gale. Teraz nie mam tych wpływów, ale uncle Dana był wdzięczny kilka razy. Zresztą mamy być za co sobie wspólnie wdzięczni, ale po prostu chcę wrócić.

Joanna powiedziała również, że w pierwszej walce po powrocie do klatki zmierzy się najprawdopodobniej z Weili Zhang, z którą przegrała w roku 2020. Starcie było jednak bardzo wyrównane i wybrane walką roku w organizacji UFC.

Joanna Jędrzejczyk walczy dla organizacji UFC od roku 2014. W tym czasie stoczyła 14 pojedynków i wywalczyła mistrzowski pas wagi słomkowej.

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu