“Uncle Dana był wdzięczny kilka razy” – Jędrzejczyk o finansach w UFC

In Zarobki, Zawodnicy On
joanna jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk. Fot. Instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, postanowiła wrócić do oktagonu UFC i zawalczyć ponownie po blisko dwóch latach przerwy od startów.

Jędrzejczyk planuje powrót do oktagonu UFC pod koniec pierwszego kwartału tego roku. Za kilka tygodni wyjeżdża ponownie do USA, gdzie będzie przygotowywać się do starcia w klubie American Top Team. Będąc gościem noworocznego wydania programu na Kanale Sportowym Joanna powiedziała, co ciągnie ją do klatki.

– Czuję ten głód walki, czuję ten głód sportowca. To jest ciężkie. Mam 34 lata i to jest trudna decyzja, bo też mam życie prywatne, a ten sport kosztuje bardzo dużo zdrowia.

Zapytana natomiast o to, czy wraca również ze względów finansowych, Joanna stwierdziła:

– Z tymi zarobkami, to jest różnie. (…) Jak już jest się mistrzem UFC, to ma się wpływy z pay per view. Wiele osób wie, że ja sprzedaję gale. Teraz nie mam tych wpływów, ale uncle Dana był wdzięczny kilka razy. Zresztą mamy być za co sobie wspólnie wdzięczni, ale po prostu chcę wrócić.

Joanna powiedziała również, że w pierwszej walce po powrocie do klatki zmierzy się najprawdopodobniej z Weili Zhang, z którą przegrała w roku 2020. Starcie było jednak bardzo wyrównane i wybrane walką roku w organizacji UFC.

Joanna Jędrzejczyk walczy dla organizacji UFC od roku 2014. W tym czasie stoczyła 14 pojedynków i wywalczyła mistrzowski pas wagi słomkowej.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu