Michał Andryszak: „Mam ten komfort, że nie muszę żyć ze sportu”

In Zarobki, Zawodnicy On

 

michał andryszak
Michał Andryszak. Fot. KSW

Michał Andryszak, były pretendent do pasa wagi ciężkiej KSW, nie kryje, że jego sportowym marzeniem i planem jest dostanie się do organizacji UFC.

Michał Andryszak jakiś czas temu rozstał się z KSW i podpisał kontrakt z organizacją FEN. W rozmowie z Tomaszem Sararą na jego kanale w serwisie YouTube Michał przyznał, że z finansowego punktu widzenia, to był krok wstecz.

– Była to decyzja stricte sportowa. Nie ukrywam, że musiałem finansowo zejść z tonu, ale wychodzę z założenia, że jak jestem naprawdę dobry, a wierzę w to, że jestem tak dobry, jak myślę, to będę zarabiał miliony.

Michał dodał też, że sport nie jest dziś jego głównym źródłem utrzymania.

– Mam ten komfort, że nie muszę żyć ze sportu, żyję z czegoś innego. Sport robię, bo lubię. Mogę sobie na to pozwolić i korzystam z tego i to jest coś fajnego i widzę tego duże plusy.

Michał powiedział również, że chce wrócić na drogę zwycięstw po przegranej z Darko Stosiciem i powalczyć o dostanie się do organizacji UFC.

Michał Andryszak wygrał w karierze 22 pojedynki, z czego 21 przed czasem i aż 19 skończył w pierwszej rundzie. „Longer” to były pretendent do tytułu mistrzowskiego KSW w kategorii ciężkiej.

W najbliższym boju Michał wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta Ankos MMA Poznań w klatce FEN.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Leave a reply:

Mobile Sliding Menu