Michał Andryszak: “Mam ten komfort, że nie muszę żyć ze sportu”

In Zarobki, Zawodnicy On

 

michał andryszak
Michał Andryszak. Fot. KSW

Michał Andryszak, były pretendent do pasa wagi ciężkiej KSW, nie kryje, że jego sportowym marzeniem i planem jest dostanie się do organizacji UFC.

Michał Andryszak jakiś czas temu rozstał się z KSW i podpisał kontrakt z organizacją FEN. W rozmowie z Tomaszem Sararą na jego kanale w serwisie YouTube Michał przyznał, że z finansowego punktu widzenia, to był krok wstecz.

– Była to decyzja stricte sportowa. Nie ukrywam, że musiałem finansowo zejść z tonu, ale wychodzę z założenia, że jak jestem naprawdę dobry, a wierzę w to, że jestem tak dobry, jak myślę, to będę zarabiał miliony.

Michał dodał też, że sport nie jest dziś jego głównym źródłem utrzymania.

– Mam ten komfort, że nie muszę żyć ze sportu, żyję z czegoś innego. Sport robię, bo lubię. Mogę sobie na to pozwolić i korzystam z tego i to jest coś fajnego i widzę tego duże plusy.

Michał powiedział również, że chce wrócić na drogę zwycięstw po przegranej z Darko Stosiciem i powalczyć o dostanie się do organizacji UFC.

Michał Andryszak wygrał w karierze 22 pojedynki, z czego 21 przed czasem i aż 19 skończył w pierwszej rundzie. “Longer” to były pretendent do tytułu mistrzowskiego KSW w kategorii ciężkiej.

W najbliższym boju Michał wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta Ankos MMA Poznań w klatce FEN.

You may also read!

UFC 276 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 276: Adesanya

Read More...
mateusz gamrot

“Przez dwa dni musiałem łykać tabletki przeciwbólowe” – Gamrot o ostatniej walce

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Tuż po swojej ostatniej walce Mateusz Gamrot przechodził trudne chwile związane z

Read More...
joanna jędrzejczyk

Jędrzejczyk: “Będę chciała pomagać polskim zawodnikom dostać się do UFC”

Joanna Jędrzejczyk Fot. instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, po zakończeniu sportowej kariery chciałaby pomagać polskim

Read More...

Mobile Sliding Menu