Jędrzejczyk w piątce najchętniej rozgrywanych walk w UFC 4

In Biznes, Technologie On

Firma Electronics Arts podsumowała mijający rok 2021. Podała również informacje na temat gry EA Sports UFC 4 i tego, jak korzystali z niej użytkownicy.

Podsumowując informacje na temat aktywności użytkowników gry EA Sports UFC 4, Electronic Arts poinformowało, że fani bardzo aktywnie podeszli do tworzenia własnych postaci w grze i wykreowali ich prawie 7 milionów. W ciągu roku rozegrali 493 miliony walk i zaserwowali rywalom 325 milionów nokautów.

EA podało również jakie było 5 najpopularniejszych zestawień w grze. Co ciekawe Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni wagi słomkowej pojawiła się w jednym z nich.

  1. Conor McGregor vs Max Holloway – 4,8 milionów walk
  2. Israel Adesanya vs Robert Whittaker – 1,92 miliona walk
  3. Joanna Jędrzejczyk vs Valentina Shevchenko – 1,79 miliona walk
  4. Conor McGregor vs Dustin Poiriere – 1,56 miliona walk
  5. Dustin Poirier vs Justin Gaethje – 1,11 miliona walk

Warto przypomnieć, że Joanna Jędrzejczyk znalazła się wśród sześciu specjalnie wybranych zawodników z historii UFC, którzy pojawili się w jednej z ostatnich aktualizacji gry EA Sports UFC 4. Aktualizacja ta pozawala graczom na pokierowanie karierę legendarnych zawodników ze specjalnie podniesionymi statystykami.

Gra EA Sports UFC 4 miała swoją premierę 14 sierpnia 2020 roku. Trafiła wówczas na platformy na PlayStation 4 oraz Xbox One.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu