Jędrzejczyk w piątce najchętniej rozgrywanych walk w UFC 4

In Biznes, Technologie On

Firma Electronics Arts podsumowała mijający rok 2021. Podała również informacje na temat gry EA Sports UFC 4 i tego, jak korzystali z niej użytkownicy.

Podsumowując informacje na temat aktywności użytkowników gry EA Sports UFC 4, Electronic Arts poinformowało, że fani bardzo aktywnie podeszli do tworzenia własnych postaci w grze i wykreowali ich prawie 7 milionów. W ciągu roku rozegrali 493 miliony walk i zaserwowali rywalom 325 milionów nokautów.

EA podało również jakie było 5 najpopularniejszych zestawień w grze. Co ciekawe Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni wagi słomkowej pojawiła się w jednym z nich.

  1. Conor McGregor vs Max Holloway – 4,8 milionów walk
  2. Israel Adesanya vs Robert Whittaker – 1,92 miliona walk
  3. Joanna Jędrzejczyk vs Valentina Shevchenko – 1,79 miliona walk
  4. Conor McGregor vs Dustin Poiriere – 1,56 miliona walk
  5. Dustin Poirier vs Justin Gaethje – 1,11 miliona walk

Warto przypomnieć, że Joanna Jędrzejczyk znalazła się wśród sześciu specjalnie wybranych zawodników z historii UFC, którzy pojawili się w jednej z ostatnich aktualizacji gry EA Sports UFC 4. Aktualizacja ta pozawala graczom na pokierowanie karierę legendarnych zawodników ze specjalnie podniesionymi statystykami.

Gra EA Sports UFC 4 miała swoją premierę 14 sierpnia 2020 roku. Trafiła wówczas na platformy na PlayStation 4 oraz Xbox One.

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu