“To jest rewolucja” – Martin Lewandowski o zmianach w KSW

In Biznes, Plany On
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski

Organizacja KSW szykuje się do dużej zmiany logistycznej w firmie, bo od nowego roku będzie przygotowywać galę raz w miesiącu.

W tym roku organizacja KSW podpisała umowę z serwisem streamingowym Viaplay, w której zobowiązała się do przygotowywania dwunastu gal rocznie. W rozmowie z Arturem Mazurem dla serwisu WP Sportowe Fakty Martin Lewandowski, jednej z szefów KSW powiedział, jak zapatruje się na tę sytuację.

– To już jest dość poważna logistyka. Dwanaście gal w następnym roku, w kolejnym to samo. Dodatkowo jeszcze mistrzostwa MMA Polska. (…) Dlatego właśnie bardzo precyzyjnie i dużo myślimy nad tym, jak poukładać kalendarz, żeby nie robić kolizji, że jedna gala zjada drugą. Liczę na to, że kolejny rok będzie bardziej otwarty, że będzie można częściej podróżować i przyjdzie nam zorganizować gale poza granicami polski. To jest rewolucja. To nie jest rzecz, do której byliśmy w stu procentach przygotowani.

W tym roku organizacja KSW przygotowała osiem wydarzeń. Ostatnie z nich, KSW 65 z walką Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem, odbędzie się 18 grudnia w Gliwicach.

Pierwsza gala KSW w nowym roku zostanie zorganizowana 15 stycznia w Szczecinie. W trakcie tego wydarzenia dojdzie do pojedynku o pas wagi lekkiej pomiędzy mistrzem, Marianem Ziółkowskim i pretendentem do tytułu, Borysem Mańkowskim.

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

One commentOn “To jest rewolucja” – Martin Lewandowski o zmianach w KSW

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu