Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA i ALMMA 208 Sochaczew

In Wydarzenia On

almma

Amatorska Liga MMA szykuje się do mocnego zamknięcia roku 2021 i już w najbliższy weekend przygotuje swoje kolejne wydarzenie.

18 grudnia 2021 r. zapraszamy na ostatnie w tym roku zawody Amatorskiej Ligi MMA – Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA oraz ALMMA 208 Sochaczew. W ramach Mistrzostw Europy Amatorskiego MMA zostaną rozegrane turnieje: Junior Kobiet i Mężczyzn, Ograniczona Formuła Senior Kobiet i Mężczyzn, Full Contact Mężczyzn oraz po raz pierwszy: Full Contact Kobiet i nowa formuła – Striking MMA Mężczyzn i Kobiet. Równolegle rozegrane zostaną turnieje w ramach ALMMA 208 Sochaczew w formułach: Pierwszy Krok, Junior Pierwszy Krok, Kadet Chłopców oraz Kadet Dziewcząt.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

Dzień przed zawodami, tj. w piątek 17 grudnia 2021 r. o godz. 19:00 odbędzie się BEZPŁATNY kurs sędziowski z zasad Striking MMA oraz Full Contact MMA GAMMA. Kurs ufundowany przez FAME MMA poprowadzi sędzia GAMMA, Jakub Muller. Zgłoszenia na kurs należy wysyłać na adres slawomir.cypel@o2.pl do dnia 15 grudnia 2021 do godz. 18:00.

Jednocześnie zapraszamy na kolejny kurs sędziowski sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA, który będzie miał miejsce podczas zawodów Mistrzostwa Europy MMA w dniu 18 grudnia 2021 w Sochaczewie. Szczegółowe informacje i zgłoszenia dotyczące kursu – slawomir.cypel@o2.pl.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu