“To jest upgrade, wieki sukces” – szef KSW o przejściu do Viaplay

In Biznes, Współpraca On

aplikacja ksw

Organizacja KSW szykuje się debiutu na platformie streamingowej Viaplay. Najbliższa gala polskiej marki będzie pierwszą pokazywaną w tym serwisie.

KSW postanowiło rozstać się ze stacją Polsat i przejść pod skrzydła Viaplay. Gala KSW 65 będzie transmitowana właśnie tam.

Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, nie obawia się debiutu na nowej platformie, bo mówi, że od strony produkcyjnej dla KSW nic się nie zmieni. W rozmowie z Mateuszem Borkiem w programie Hejt Park Kawulski powiedział:

– Jesteśmy od samego początku housowi. Wszystko robimy sami. Od trailerów, materiałów, które wychodzą z wozu, poprzez cały spektakl i produkcję, w związku z czym dla nas fizycznie nic się nie zmienia.

Kawulski uważa również, że dla KSW wejście do Viaplay jest krokiem w dobrym kierunku.

– Teraz będziemy dostępni w międzynarodowym serwisie Viaplay. Dla mnie to jest upgrade, wieki sukces. Obserwujemy to chociażby po aktywności w naszych socialach. Nigdy nie było tak dobrze, jak jest w ostatnich miesiącach. (…) Jest bardzo duże zainteresowanie naszymi nowymi krokami i kalendarzem. Czuję, że to jest świetne, nowe rozdanie. Czuję, że to jest dla nas świetny czas, a przede wszystkimi możliwość częstszej, codziennej relacji z takimi postaciami jak Michał Materla i innymi zawodnika, a szczególnie tymi młodymi, którzy potrzebują jeszcze paru walk po to, żeby być w tej pozycji, w której jest dziś Michał.

Gala KSW 65, w trakcie której dojdzie do pojedynku Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem odbędzie się już 18 grudnia w Arenie Gliwice.

Mamed Khalidov to absolutny fenomen i największa gwiazda w ponad 15-letniej historii KSW. Aktualnie panujący mistrz kategorii średniej jest najstarszym czempionem, a do tego zawodnikiem, który aż trzykrotnie sięgał po tytuły mistrzowskie. Już w 2009 roku reprezentant Arrachionu Olsztyn zawiesił na swoich biodrach pas kategorii półciężkiej. Sześć lat później po pokonaniu Michała Materli usiadł na tronie dywizji średniej. Tytuł zwakował trzy lata później, lecz w październiku minionego roku powrócił do walk mistrzowskich i ponownie sięgnął po pas, kiedy to w 36 sekund znokautował Scotta Askhama jednym z najbardziej efektownych nokautów 2020 roku na świecie. W całej karierze Khalidov stoczył 44 pojedynki, z których 31 kończył przez nokauty lub poddania.

Roberto Soldić jest uważany za jednego z najniebezpieczniejszych zawodników w Europie. Na swoją renomę zapracował fenomenalnymi zwycięstwami, które najczęściej dopisywał do rekordu po spektakularnym znokautowaniu przeciwników. Już w pierwszym starciu dla KSW, 22-letni ówcześnie Chorwat, zmierzył się z Borysem Mańkowskim i zupełnie zdemolował panującego mistrza. „Robocop” zdobył pas i został drugim najmłodszym czempionem w dziejach organizacji KSW. Reprezentant UFD Gym wejdzie do klatki po passie 6 zwycięstw, a pięć z tych wygranych bojów kończył przez nokaut, trzykrotnie w pierwszej odsłonie. W całej swojej karierze Soldić 16 razy odprawiał przeciwników za pomocą uderzeń i kopnięć.

You may also read!

daniel-rutkowski

“Styl życia, praca, wszystko” – Daniel Rutkowski o walczeniu

Daniel Rutkowski. Fot. KSW Podczas gali KSW 73 do klatki powróci Daniel Rutkowski, numer jeden rankingu

Read More...
szymon-kołecki

“To nie był jakiś finansowy kokos” – Kołecki o walce z Pudzianowskim

Szymon Kołecki. Fot. KSW Szymon Kołecki nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Mariuszem Pudzianowskim, ale

Read More...
Przemysław Saleta

“Pomysłów będzie coraz więcej” – Saleta o tzw. freak fightach

Zdaniem Przemysława Salety, byłego mistrza Europy w boksie zawodowym, rynek tzw. freak fightów będzie się dalej rozwijał i dostarczał

Read More...

Mobile Sliding Menu