Viaplay z KSW za pół ceny na 4 miesiące

In Media, Transmisje On

Już 18 grudnia odbędzie się pierwsza gala KSW, która będzie transmitowana na platformie Viaplay. Teraz natomiast pojawiła się okazja do wykupienia dostępu do platformy w promocyjnej cenie.

Marka Viaplay rozpoczęła współpracę z organizacją KSW i jest od teraz jedyną platformą streamingową transmitującą na żywo gale KSW w Polsce i 9 innych krajach od grudnia 2021 roku. Dostęp do platformy kosztuje 34 złote miesięcznie. Przy okazji jednak meczu Legia Warszawa z Leicester City marka przygotowała specjalną promocję. Dostęp do platformy można wykupić na 4 miesiące za pół ceny. W tym celu rejestrując się na stronie Viaplay należy wykorzystać kod LEGIA2021.

Od 2022 roku KSW będzie organizować 12 wydarzeń rocznie z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych zawodników MMA. Co miesiąc zatem kibice będą mieli okazją oglądać gale polskiej marki.

Najbliższa gala KSW 65 odbędzie się 18 grudnia w Arenie Gliwice. Podczas tego wydarzenia niekwestionowana legenda organizacji, Mamed Khalidov, zmierzy się z dominatorem kategorii półśredniej, Roberto Soldiciem, a stawką będzie pas kategorii średniej. Ponadto dojdzie do niezwykle wyczekiwanego rewanżu pomiędzy panującym w wadze piórkowej Danielem Torresem a byłym czempionem, Salahdine’em Parnassem.

Pierwsza gala KSW w nowym roku odbędzie się już 15 stycznia w Szczecinie. Dojdzie do na niej do walki o pas wagi lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Borysem Mańkowskim.

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

2 commentsOn Viaplay z KSW za pół ceny na 4 miesiące

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu