Viaplay z KSW za pół ceny na 4 miesiące

In Media, Transmisje On

Już 18 grudnia odbędzie się pierwsza gala KSW, która będzie transmitowana na platformie Viaplay. Teraz natomiast pojawiła się okazja do wykupienia dostępu do platformy w promocyjnej cenie.

Marka Viaplay rozpoczęła współpracę z organizacją KSW i jest od teraz jedyną platformą streamingową transmitującą na żywo gale KSW w Polsce i 9 innych krajach od grudnia 2021 roku. Dostęp do platformy kosztuje 34 złote miesięcznie. Przy okazji jednak meczu Legia Warszawa z Leicester City marka przygotowała specjalną promocję. Dostęp do platformy można wykupić na 4 miesiące za pół ceny. W tym celu rejestrując się na stronie Viaplay należy wykorzystać kod LEGIA2021.

Od 2022 roku KSW będzie organizować 12 wydarzeń rocznie z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych zawodników MMA. Co miesiąc zatem kibice będą mieli okazją oglądać gale polskiej marki.

Najbliższa gala KSW 65 odbędzie się 18 grudnia w Arenie Gliwice. Podczas tego wydarzenia niekwestionowana legenda organizacji, Mamed Khalidov, zmierzy się z dominatorem kategorii półśredniej, Roberto Soldiciem, a stawką będzie pas kategorii średniej. Ponadto dojdzie do niezwykle wyczekiwanego rewanżu pomiędzy panującym w wadze piórkowej Danielem Torresem a byłym czempionem, Salahdine’em Parnassem.

Pierwsza gala KSW w nowym roku odbędzie się już 15 stycznia w Szczecinie. Dojdzie do na niej do walki o pas wagi lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Borysem Mańkowskim.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn Viaplay z KSW za pół ceny na 4 miesiące

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu