Viaplay z KSW za pół ceny na 4 miesiące

In Media, Transmisje On

Już 18 grudnia odbędzie się pierwsza gala KSW, która będzie transmitowana na platformie Viaplay. Teraz natomiast pojawiła się okazja do wykupienia dostępu do platformy w promocyjnej cenie.

Marka Viaplay rozpoczęła współpracę z organizacją KSW i jest od teraz jedyną platformą streamingową transmitującą na żywo gale KSW w Polsce i 9 innych krajach od grudnia 2021 roku. Dostęp do platformy kosztuje 34 złote miesięcznie. Przy okazji jednak meczu Legia Warszawa z Leicester City marka przygotowała specjalną promocję. Dostęp do platformy można wykupić na 4 miesiące za pół ceny. W tym celu rejestrując się na stronie Viaplay należy wykorzystać kod LEGIA2021.

Od 2022 roku KSW będzie organizować 12 wydarzeń rocznie z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych zawodników MMA. Co miesiąc zatem kibice będą mieli okazją oglądać gale polskiej marki.

Najbliższa gala KSW 65 odbędzie się 18 grudnia w Arenie Gliwice. Podczas tego wydarzenia niekwestionowana legenda organizacji, Mamed Khalidov, zmierzy się z dominatorem kategorii półśredniej, Roberto Soldiciem, a stawką będzie pas kategorii średniej. Ponadto dojdzie do niezwykle wyczekiwanego rewanżu pomiędzy panującym w wadze piórkowej Danielem Torresem a byłym czempionem, Salahdine’em Parnassem.

Pierwsza gala KSW w nowym roku odbędzie się już 15 stycznia w Szczecinie. Dojdzie do na niej do walki o pas wagi lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Borysem Mańkowskim.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu