“Zdywersyfikowałem portfel” – Pudzianowski o swoich biznesach

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On

Chociaż Mariusz Pudzianowski od lat rywalizuje w mieszanych sztukach walki, swoją sportową drogę łączy mocno z działalnością biznesową.

Mariusz Pudzianowski nie kryje, że sport jest dla niego dziś dodatkiem do życia. W rozmowie z Antonim Partumem dla serwisu Sport.pl powiedział:

– Sport to tylko moje hobby, odskocznia od życia codziennego.

I chociaż Mariusz zarabia bardzo dobrze na kolejnych walkach w KSWza ostatni pojedynek miał otrzymać około 500 tysięcy złotych – poza matą zajmuje się wieloma różnymi przedsięwzięciami biznesowymi.

– Twardo stąpam po ziemi, pracuję na własny rachunek, a każda z moich działalności świetnie sobie radzi. (…) Tiry, ciężarówki, mam też flotę samochodów. No i pracuję w nieruchomościach. Wszystko sobie tak poukładałem, tak zdywersyfikowałem portfel, żeby zawsze coś mi skapywało, jak pociągnę za któryś sznurek.

Mariusz ma dziś 44 lata, ale nie planuje jeszcze końca sportowej kariery. Mówi o tym, że zapewne stoczy jeszcze dwie lub trzy walki, ale ostatecznie nie podaje żadnego konkretnego terminu odwieszenie rękawic na kołek.

W ostatnim roku Mariusz walczył aż trzy razy. Najpierw pokonał Nicolę Milanovicia, potem Łukasza Jurkowskiego, a niedawno popularnego “Bombardiera”.

Na razie nie wiadomo kiedy Mariusz ponownie pojawi się w klatce KSW.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu