“Zdywersyfikowałem portfel” – Pudzianowski o swoich biznesach

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On

Chociaż Mariusz Pudzianowski od lat rywalizuje w mieszanych sztukach walki, swoją sportową drogę łączy mocno z działalnością biznesową.

Mariusz Pudzianowski nie kryje, że sport jest dla niego dziś dodatkiem do życia. W rozmowie z Antonim Partumem dla serwisu Sport.pl powiedział:

– Sport to tylko moje hobby, odskocznia od życia codziennego.

I chociaż Mariusz zarabia bardzo dobrze na kolejnych walkach w KSWza ostatni pojedynek miał otrzymać około 500 tysięcy złotych – poza matą zajmuje się wieloma różnymi przedsięwzięciami biznesowymi.

– Twardo stąpam po ziemi, pracuję na własny rachunek, a każda z moich działalności świetnie sobie radzi. (…) Tiry, ciężarówki, mam też flotę samochodów. No i pracuję w nieruchomościach. Wszystko sobie tak poukładałem, tak zdywersyfikowałem portfel, żeby zawsze coś mi skapywało, jak pociągnę za któryś sznurek.

Mariusz ma dziś 44 lata, ale nie planuje jeszcze końca sportowej kariery. Mówi o tym, że zapewne stoczy jeszcze dwie lub trzy walki, ale ostatecznie nie podaje żadnego konkretnego terminu odwieszenie rękawic na kołek.

W ostatnim roku Mariusz walczył aż trzy razy. Najpierw pokonał Nicolę Milanovicia, potem Łukasza Jurkowskiego, a niedawno popularnego “Bombardiera”.

Na razie nie wiadomo kiedy Mariusz ponownie pojawi się w klatce KSW.

You may also read!

daniel-rutkowski

“Styl życia, praca, wszystko” – Daniel Rutkowski o walczeniu

Daniel Rutkowski. Fot. KSW Podczas gali KSW 73 do klatki powróci Daniel Rutkowski, numer jeden rankingu

Read More...
szymon-kołecki

“To nie był jakiś finansowy kokos” – Kołecki o walce z Pudzianowskim

Szymon Kołecki. Fot. KSW Szymon Kołecki nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Mariuszem Pudzianowskim, ale

Read More...
Przemysław Saleta

“Pomysłów będzie coraz więcej” – Saleta o tzw. freak fightach

Zdaniem Przemysława Salety, byłego mistrza Europy w boksie zawodowym, rynek tzw. freak fightów będzie się dalej rozwijał i dostarczał

Read More...

Mobile Sliding Menu