KSW rozstaje się z Polsatem

In Aktualności On

Fot. KSW

Wygląda na to, że od najbliższej gali w organizacji KSW zajdą ogromne zmiany. Nadciąga bowiem koniec współpracy z Polsatem i początek nowej, medialnej drogi polskiej marki.

Po 17 latach współpraca pomiędzy organizacją KSW i stacją Polsat ma dobiec końca. Jak poinformował Mateusz Hencel z serwisu WP Sportowe Fakty, KSW rozstaje się z Polsatem i ma trafić pod skrzydła platformy streamingowej Viaplay.

Pośrednio te informacje potwierdził wieloletni komentator gal KSW, Łukasz Jurkowski, który napisał na Twitterze:

– Jako, że coraz głośniej o przejściu KSW z Polsatu do platformy Viaplay czas napisać to oficjalnie. Janisz&Juras rozstają się z organizacją i nie skomentujemy już najbliższej grudniowej gali. Takie życie. Dziękujemy za tyle lat wspólnej zabawy i życzę powodzenia następnym.

Informacja o zamianach partnera medialnego organizacji KSW połączyła się z zapowiedziami Martina Lewandowskiego, jednego z szefów marki, który w wywiadzie dla serwisu InTheCage.pl powiedział, że organizacja pracuje nad tym, aby w 2022 roku przygotować dla widzów aż 12 gal. Do tej pory ostatni aktualny rok był pod tym względem rekordowy – KSW przygotowało osiem wydarzeń.

KSW współpracowało z Polsatem od drugiej gali, która trafiła na antenę Polsatu Sport. Dopiero później wydarzenia KSW zaczęły pojawiać się na otwartym Polsacie, a następnie trafiły do systemu pay-per-view.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn KSW rozstaje się z Polsatem

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu