“Lubię biznes” – Joanna Jędrzejczyk o zarobkach poza klatką

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On
joanna jędrzejczyk zarobki
fot.instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk lubi intensywnie pracować pomiędzy kolejnymi walkami. Dzięki współpracy ze sponsorami i inną, pozasportową działalnością, na bieżąco zarabia i rozwija swoje aktywność poza klatką.

Joanna Jędrzejczyk planuje powrót do UFC w okolicach marca przyszłego roku. W styczniu chce wyjechać do USA, gdzie będzie trenować w klubie American Top Team. W tym czasie będzie musiała odłożyć na bok swoją pozostałą działalność i skupić się na przygotowaniach do walki. Będąc gościem programu Hejt Park Joanna mówiąc o kosztach przygotowań, stwierdziła:

– Koszty wylotu, pobytu, diety, całego campu, są dość wysokie. Pomiędzy walkami zawsze bardzo dużo pracowałam i zawsze na te trzy miesiące, w których mnie tu nie było, zapracowałam na to.

Joanna nie kryje też, że pozasportowe zarobki są dla niej ważnym źródłem finansowym, szczególnie w czasie długiej przerwy od startów.

– Zarabiam pieniądze te same, bądź zbliżone, bądź większe, bądź mniejsze, bez obijania twarzy. Bez stawiania mojego zdrowi i życia na szali. Dlatego też można zrozumieć, dlaczego ta przerwa jest. Lubię biznes, lubię rozwój. Otwieram teraz kolejną spółkę. Otwieram projekty, w których się dobrze czuję. Rok rocznie zakładam sobie portfel sponsorów, których chcę mieć i od wielu lat, wygrane czy przegrane, udaje mi się to utrzymać.

Joanna dodała też, że stara się zawierać długofalowe umowy sponsorskiej, które trwają wiele lat i nie są jednorazowymi kampaniami. Była mistrzyni planuje też rozwinąć działalność charytatywną.

– Powstaje fundacja JJ Stars Foundtion, która będzie pomagać dzieciakom. Chcę gromadzić jak najwięcej dobra materialnego, po to, aby się dzielić.

W życiu sportowym Joanna nastawia się natomiast na to, żeby ponownie zawalczyć o pas mistrzowski wagi słomkowej, ale zdaje sobie sprawę z tego, że najpewniej nie od razu otrzyma taki pojedynek. Na razie nie wiadomo kto będzie najbliższą rywalką Jędrzejczyk.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu