High League planuje trzy gale na rok 2022

In Biznes, Plany On

high league

Organizacja High League zajmująca się promocją tzw. freak-fightów i starć influencerów ogłosiła plany na rok 2022, w których chce przygotować trzy wydarzenia.

Pierwsza gala High League odbyła się 28 sierpnia w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) i osiągnęła ogromny sukces. Wszystkie bilety na wydarzenie zostały wyprzedane, a ponadto show uzyskało rekordowy wynik sprzedaży biorąc pod uwagę debiutanckie gale MMA na świecie. Podczas wydarzenia doszło do ośmiu pojedynków, w których wystąpiły największe gwiazdy w Polsce, a wśród nich Lexy Chaplin, Natalia “Natsu” Karczmarczyk, Aniela “Lil Masti” Bogusz, Jakub “Japczan” Piotrowicz i mistrzyni świata w boksie zawodowym, Ewa Brodnicka.

– Konkretnie przepracowaliśmy ostatnie miesiące. Teraz z dumą możemy ogłosić wam termin i miasto nie jednej, ale aż trzech przyszłych gal High League. Wracamy do was już na początku roku. Szykujcie się na prawdziwe bomby i jeszcze większe hity niż przy naszym debiucie – zapowiada szef ligi, Malik Montana.

2022 rok High League rozpocznie od wizyty w stolicy Małopolski. 5 lutego w Krakowie odbędzie się druga gala. Kolejne show planowane są na 4 czerwca na pograniczu Gdańska i Sopotu oraz na 17 września w Gliwicach. W tym czasie High League odwiedzi największe hale widowiskowo-sportowe w Polsce, gdzie zorganizuje niezwykłe gale będące połączeniem sportu i rozrywki.

● High League II – 5 lutego 2022, Kraków
● High League III – 4 czerwca 2022, Gdańsk/Sopot
● High League IV – 17 września 2022, Gliwice

Rok 2022 będzie wyjątkowy w wykonaniu High League. Przypomnijmy, że wysoka liga to nie tylko gale, ale również towarzyszące im wydarzenia takie jak treningi medialne czy konferencje prasowe. Szykowane są również nowości i innowacje, które dotychczas nie były spotykane w świecie sportów walki.

W klatce High League występują gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka, których codzienne życie każdego dnia obserwują miliony widzów w całym kraju. Dzięki temu możemy zobaczyć, co w sportach walki prezentują najsłynniejsze gwiazdy w Polsce. Pojawią się również aktorzy czy muzycy, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, daje niezwykłą i niespotykaną rozrywkę.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn High League planuje trzy gale na rok 2022

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu